reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kupa w majty długo po odpieluchowaniu

U nas podobny problem tylko bez kupy w majtki. Córka zaczęła narzekać,że boli ją pupa jak się wypróżnia. A kupa wcale nie jest twarda, tylko wręcz bardzo miękka. Najpierw zaczęłam jej smarować kremem, później moczyła dupkę w korze dębu ale nic nie pomogło. W przedszkolu też nie robi z tych samych powodów co u Seremidy. W końcu wybrałyśmy się do lekarza, pobrali wymaz z odbytu i okazało się, że ma bakterie. Dostała antybiotyk i jest dużo lepiej.
O, dzięki za odpowiedź! Jak mu nie minie w ciągu tygodnia, myślę że wtedy już wyzdrowieje my, to podejdę do lekarza. W sumie już byliśmy m. In. z tym, ale póki co kazali się nie przejmować, jeśli regularnie się wypróżnia.
 
reklama
O, dzięki za odpowiedź! Jak mu nie minie w ciągu tygodnia, myślę że wtedy już wyzdrowieje my, to podejdę do lekarza. W sumie już byliśmy m. In. z tym, ale póki co kazali się nie przejmować, jeśli regularnie się wypróżnia.
No u nas zawsze była kupa codziennie a jak zaczęły się problemy to zauważyłam,że nie chciala iść bo bała się, że będzie boleć. Więc lepiej drążyć temat, żeby nie skończylo się na zaparciach.
 
Dzisiaj udało mi się coś niby wyciągnąć, chociaż wiadomo, jak to dzieci, lubią sobie wymyślać historie, więc pewności nie mam i muszę porozmawiać z wychowawczynią jak już tam wrócimy. Ponoć pani do pomocy w przedszkolu wzięła młodego do kibelka, ale nie dziecięcego, tylko dla pań (pewnie zajęte były a są pomieszczenie obok) i wpadł do środka no i dlatego się boi robić 2 na sedes. 🙉
 
Do góry