reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kupię chustę elastyczną

Szczebiotka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Sierpień 2010
Postów
864
Miasto
Walia
Witam Chustowe Mamusie

Wyczytałam, że na początek, zwłaszcza dla laików w temacie chustowania najlepszym rozwiązaniem jest chusta elastyczna. Z tego co rozumiem używa się jej tylko kilka pierwszych miesięcy więc nie chcę tracić majątku na jej zakup, zwłaszcza że nie wiem czy ta forma noszenia maleństwa będzie dla nas odpowiednia.
Chętnie więc odkupię za rozsądną cenę używaną chustę od mamy, która już jej nie potrzebuje. O informację proszę w temacie bądź jako wiadomość prywatną

pozdrawiam
 
reklama
Chusta elastyczna rzeczywiście jest łatwa w prawidłowym wiązaniu. Tkanej nie miałam, ale elastyczną owszem i używałam ją przez około pół roku (synek urodził się w kwietniu), potem pogoda nie pozwalała na użytkowanie chusty na dworze, zresztą wkrótce wróciłam do pracy. Moja chusta była firmy lenny lamb, na ich stronie są też fajne kurtki na zimę do noszenia dziecka pod nimi, ale ceny dość duże. Dziecko można nosić też po domu, co bardzo ułatwia pracę, dziecko zasypia jak jest kołysane gdy się poruszasz. Brałam też chustę do sklepu, żeby mieć wolne ręce i nie tracić miejsca w wózku na zakupy na fotelik. W foteliku mały często budził się i marudził, w chuście zazwyczaj spał.
Mam jedną chustę na zbyciu, jest szara (najbardziej neutralny kolor, pasuje do każdego ubioru mamy), rozmiar M, można ją zobaczyć na stronie lennylamb.pl Moją pożyczyłam komuś i zapomniałam komu i dlatego kupiłam drugą taką samą, a w międzyczasie osoba, która pożyczyła zwróciła mi moją chustę, stąd mam dwie.
 
Witam :) podbijam temat ;)))

Mam do sprzedania chustę elastyczną firmy babylonia, w kolorze fioletowym :)
Uzywana przez pierwsze 6mmiesięce. Sprawdziła się SUPER ! JEST JAK NOWA ! sprzedaje tą i kupuję następna ,dostosowana do wieku :) wiadomości najlepiej na priv.
 
To i ja się przyłączę :D Mam do sprzedania elastyka Lenny Lamb. Nosiłam w nim dziecko do mniej więcej 6 m, sukcesywnie przechodząc na tkaną i nosidło- najintensywniej w 2 miesiącu życia. Chusta bez wad z oryginalnym opakowaniem i płytą. Po więcej info na priv.
 
Moja siostra chce kupić chustę :) Wasze propozycje sa aktualne? To bym ją podesłała tutaj do Was na forum, bądź później napisała od siebie w jej imieniu.
 
Dziewczyny gorąco Wam będzie w elastyku latem, poza tym tkana pozwoli Wam nosić w kilkunastu różnych wiązaniach i brzuszkiem do brzuszka i na biodrze i później na plecach. Da też większy komfort rodzicowi przy rosnącym ciężarze dziecka, także polecam rozejrzeć się za tkaną.
 
Do góry