reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• 3.08 o godzinie 14:00 rozmawiam z prof. Jackowską o szczepieniach. Zebraliśmy wasze pytania i działamy. Czy rozwiejemy czyjeś wątpliwości? Zobaczymy. Możecie wpaść na YT Dostęp do YT

Możecie dołączyć na FBMożecie wpaść na YT Dostęp do FB

reklama

Kupie odziez ciazowa

pati80

MAMA SIERPIEN'06 MISI
Witajcie chcialabym odkupic jakies fajne rzeczy ciazowe ;)bo te w sklepach sa ogromnie drogie pozdrawiam :laugh:

reklama

pati80

MAMA SIERPIEN'06 MISI
Normalnie mam 36 rozmS ale chetmie kupie 38 M mile widziane ogrodniczki :laugh: i super bluzki na lato piszcie swoje oferty ... :D

silunia

mama Zuzu
Miasto
Ambilly
Pati kochna takie oferty najlepiej pisac w watku sprzedam kupie , tam gdzie ja pytalam o ksiazke ;) a w sklepach to super rzeczy mozna znalezc , przyjedz do Kraka to sie na zakupy wybierzemy :laugh:

LILITH

Moderatorka
Miasto
UK
Pati idz na allegro!! ja tam kupilam super tuniki!!! i mozesz isc tez na ciuszki!czasem znajdzie sie cos naprawde ekstra!!! podobie z komisami czasem cos jest dla mam w super cenie i nie zniszczone nic a nic!!!!!

pati80

MAMA SIERPIEN'06 MISI
Cyba tak zrobie Lilith bo tu cisza nawet nikt sie nie pofatygowal a 'kupie sprzedam' tez nikt sie nie odezwal jak tam malenstwo LIlith????

silunia

mama Zuzu
Miasto
Ambilly
Pati , nie wiem jak u ciebie , ale wkraku jest kilka super ciezarowych sklepikow , ja ostatnio kupilam dosyc tanio bluzke juz na zas ( nie moglam sie oprzec ) w sklepie indyjskim , podszywana pod piersiami z dekoldem i miejscen na brzuszek w super letnich kolorkach , tak na lato jak juz bedziemy miec brzuszek ;D

pati80

MAMA SIERPIEN'06 MISI
To super nio jaj mam pare sukienek na lato mysle tez o zajebistych jakis ogrodniczkach chce wygladac kobieco a zarazem dziecinnie :laugh:niech juz tylko brzuszek wyskoczy ;)wlasciwie to codziennie go ogladam i zdaje mi sie ze jest wiekszy moze przez wzdecia ale jest ;D a u cie be Silunia?

pati80

MAMA SIERPIEN'06 MISI
A w Poznaniu jest mnostwo sklepow ale jak bylam to straszne ceny dowiedzialam sie ze w styczniu beda wyprzedaze wiec kupie cos na pewno a z drugiej strony czy to nie za wczesnie? ;)

reklama
Do góry