reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kupie odziez ciazowa

Silunia chyba Cie pociesze jesli napisze, ze dluuugo u mnie nie bylo widaz zadnego brzuszka! A ni w pierwszej ani w drugiej ciazy! O Karolce malo komu mowilam i dziewczyny na placu zabaw dowiedzialy sie w okolicy konca 6 miesiaca! Szerszy sweter i nic nie bylo widac!
 
reklama
Joas ja wlasnie sie nie moge doczekac , zeby bylo cokolwiek widac , pragne tego z calego serca , chwalic sie duzym brzuszkiem ....bym mogla obnosic go wszedzie gdzie sie da ;D wiem , ze w nasze najwieksze brzusie przypadaja na okres letni i bedzie troszke ciezko ale i tak sie nie moge doczekac :laugh:
 
hej dziewczyny a ja byłam w Plazie tak z ciekawosci w sklepie z ubiorami ciążowymi ale wstretne weszłam i wyszłam ;D ech chciałabym miec wiosna i latem takie piekne sukienki kobiece w kwiatusszki i taka sukienke -ala fartuszek zapinana na guziczki z przodu :( pewnie nie znajde takiej buuuu
 
Pati80 - a skad jestes? Ja Ci chetnie sprzedam moje ciuchy, mam rozmiar 38 M. Ja jestem z Waw. Mam głównie rzeczy wiosenno-letnie pomimo ze rodzilam w grudniu. Ale 2 ostatnie mce malo sie z domu ruszalam bo Lena chciala przed czasem sie urodzic. A czy to nie Ty czasem na grudniu o gazety pisalas? Odpisalam ze mam i chetnie oddam i juz zero odzewu bylo....Ale nie pamietam nicka tej osoby. Najlepiej napisz do mnie wiadomosc prywatna.

pozdrawiam
Paulina
 
A po ciuchy na ciaze przejde sie po ciuchexach. Nie oplaca sie wydawac pieniazkow na te kilka miesiecy w sklepach ciazowych. Na pewno kilka rzeczy sobie po prostu uszyje u znajomej krawcowej, ona bierze grosze za szycie :)
 
A ja ciągle nie mam czasu pochodzić po sklepach, ale 23 wezmę urlop i już wtedy na pewno zacznę czegoś szukać, choć na razie starczają stare ciuszki. Dobrze, że największe brzuchy będziemy miały na wiosne i lato, bo chyba trudniej z cichami ciążowymi na zimę, a tak zawsze jakieś lekkie sukienki się znajdą.
 
reklama
poszłam wczoraj do ciucholandu u nas na osiedlu i udało mi sie kupic taka sukienke -fartuszek zapinany na guziczki z przodu granatowy w białe kwiatuncie cudo za 15 zł :laugh: tylko jak mi jeszcze troche biust urosnie to sie od góry nie zapne ;D no i taki duzy sweterek ;)
 
Do góry