reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kupie odziez ciazowa

pati80

MAMA SIERPIEN'06 MISI
Dołączył(a)
6 Grudzień 2005
Postów
805
Witajcie chcialabym odkupic jakies fajne rzeczy ciazowe ;)bo te w sklepach sa ogromnie drogie pozdrawiam :laugh:
 
reklama
Normalnie mam 36 rozmS ale chetmie kupie 38 M mile widziane ogrodniczki :laugh: i super bluzki na lato piszcie swoje oferty ... :D
 
Pati kochna takie oferty najlepiej pisac w watku sprzedam kupie , tam gdzie ja pytalam o ksiazke ;) a w sklepach to super rzeczy mozna znalezc , przyjedz do Kraka to sie na zakupy wybierzemy :laugh:
 
Pati idz na allegro!! ja tam kupilam super tuniki!!! i mozesz isc tez na ciuszki!czasem znajdzie sie cos naprawde ekstra!!! podobie z komisami czasem cos jest dla mam w super cenie i nie zniszczone nic a nic!!!!!
 
Cyba tak zrobie Lilith bo tu cisza nawet nikt sie nie pofatygowal a 'kupie sprzedam' tez nikt sie nie odezwal jak tam malenstwo LIlith????
 
Pati , nie wiem jak u ciebie , ale wkraku jest kilka super ciezarowych sklepikow , ja ostatnio kupilam dosyc tanio bluzke juz na zas ( nie moglam sie oprzec ) w sklepie indyjskim , podszywana pod piersiami z dekoldem i miejscen na brzuszek w super letnich kolorkach , tak na lato jak juz bedziemy miec brzuszek ;D
 
To super nio jaj mam pare sukienek na lato mysle tez o zajebistych jakis ogrodniczkach chce wygladac kobieco a zarazem dziecinnie :laugh:niech juz tylko brzuszek wyskoczy ;)wlasciwie to codziennie go ogladam i zdaje mi sie ze jest wiekszy moze przez wzdecia ale jest ;D a u cie be Silunia?
 
A w Poznaniu jest mnostwo sklepow ale jak bylam to straszne ceny dowiedzialam sie ze w styczniu beda wyprzedaze wiec kupie cos na pewno a z drugiej strony czy to nie za wczesnie? ;)
 
reklama
Do góry