reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kupie,sprzedam,oddam itp

Rosi

Aktywna w BB
Dołączył(a)
9 Wrzesień 2011
Postów
85
Miasto
Wien
Mam nadzieje ,ze mnie moderator za tresc tego watka nie udusi ;/ale kobietki zaczela sie zima brrr,a wiadomo na spacerki z wozeczkiem trzeba chodzic wiec ja zamowilam z allegro plaszczyk rozmiar M i okazal sie za duzy
sad.gif
2 miesiace temu urodzilam coreczke ,zostalo mi pare dodatkowych kilo wiec zamowilam wiekszy numer i okazalo sie ,ze jednak przesadzilam.Plaszczyk jest nowiutki i sliczny(przede wszystkim ksztalt kolnierza)chetnie go odsprzedam za 40 Euro,pozdrawiam
smile.gif
podaje linka do zdjec i opisu
allegro.pl/show_item.php?item=1917653954
 
reklama
No to do dziela tu osobny temacik na rzeczy zbedne ,chec kupna i wszytsko co sie z tym wiaze,wymiany ,zamiany wszytko co tylko mozna tu umieszczac .Mam nadzieje,ze wateczek sie przyda...wiec do dziela
 
DZiewczyny to ja mam zabawki i inne *******y , powklejam zdjecia po poludniu lub jutro moze ktoras bedzie chciala nim wywale na ebay
 
Mam do sprzedania fotelik Maxi Cosi. Jakby ktoras byla zainteresowana, to szczegoly wysle na priva.
 
Krzesełko uczydełko to krzesełko i zabawka w jednym. Codzienna nauka poprzez wesołą i przyjazną zabawę. Dziecko będzie zachwycone możliwościami tego krzesełka. Zarówno krzesełko jak i stolik to świetna zabawa z piosenkami, melodyjkami i słowami. Nauka literek i pierwszych, cyferek i liczenia, kolorów i przeciwieństw, nauka nazw i odgłosów zwierząt, zabawne dźwięki o powiedzonka, zwroty grzecznościowe

Bobby to naprawdę posłuszny piesek ! Wystarczy, że użyjesz jednego z trzech kolorowych gwizdków, a Bobby rozpozna ich różny dźwięki i zareaguje w odpowiedni sposób.
Niebieski - Bobby już do Ciebie idzie,
Żółty - Zaszczeka,
Czerwony - Wesoło zamerda ogonkiem.
Przestaw Bobbiego na tryb "Room Guard" (strażnik) będzie czujnym strażnikiem, swym szczekaniem odstraszy każdego, kto się zbliży. Pogłaszcz go, a podziękuje Ci serdecznie machając ogonkiem i radośnie szczekając.

SZCZENIACZEK UCZNIACZEK
Wiek: +6mies.
Wymagane 3 baterie AA
Interaktywna zabawka z serii Laugh & Learn, której celem jest nauka poprzez zabawę. Potrafi zająć dziecko naprawdę długo. Rozwija zdolności manualne i umysłowe, umuzykalnia. Piesek zachęca dziecko do bliskiego kontaktu, odwzajemnia uściski ciepłymi słowami i potrafi cieszyć się z przytulania. Gdy dziecko naciska na poszczególne części piesek mówi, jak nazywają się części ciała. Na życzenie śpiewa rymowane piosenki w specjalnie zapisanych i nagranych polskich wersjach . Piosenki związane są z nazwami, które wymawia piesek, dlatego dziecko uczy się wesoło i szybko

Teletubis PO --Maskotka wykonana jest z bardzo miłego materiału.
Telewizorek w brzuszku po naciśnięciu świeci, i gra uczniaczek 70zł.jpgteletubiś po 40zł.jpgkrzesełko uczydełko 100zł.jpgbobby car 15Euro.jpgbobby 100zł.jpg melodyjka. Miła dla ucha melodyjka sprawia że nasza pociecha chętnie będzie szła spać przytulając teletubisia.

Najbardziej klasyczny model jeździka firmy BIG - czerwony Bobby Car Classic .
Pojazd jest stabilny i bardzo bezpieczny.
Specjalny profil siedziska pozwala na zabawę w dwóch pozycjach siedząc lub klęcząc na jeździku.
Dziecko odpychając się nogami z pewnością będzie się prawidłowo rozwijało i świetnie bawiło.
Trwała konstrukcja jeździka, gwarantuje długi okres eksploatacji.
Jeździk posiada specjalne plastikowe ciche koła, mechanizm holowniczy z przodu oraz hak na przyczepę, klakson.
Skrętne koła gwarantują doskonałą przyczepność i sterowność. 5 szt. firmowych zabawek wartych ok 800zł oferuję za połowę kwoty= 400zł

kontakt 0699 190 24 205
gg 7552081
iza
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny z checia odkupie polskie ksiazeczki ,szczegolnie interesuja mnie zbiory bajek na dobranoc,pozdrowionka
 
Do góry