reklama

Kupię, sprzedam, oddam, zamienię

Temat na forum 'Bydgoszcz' rozpoczęty przez Madziara, 13 Listopad 2010.

1. Madziara

Madziara Sierpniowa mama'07

Nasz bydgoski bazarek - w związku z tym, że pojawia się coraz więcej ogłoszeń. Aby się nie rozdrabniać i nie zakładać nowych wątków wszystkie kwestie dotyczące kupna, sprzedaży, zamiany i oddania proszę zamieszczać tutaj.

2. AgnesBest

AgnesBest Fanka BB :)

oo, nie zauważyłam tego wątku, więc przeklejam moje ogłoszenie sprzedaży:

mam na zbyciu kilka różnych akcesoriów po moich dzieciaczkach, więc jeśli któraś byłaby zainteresowana to proszę o kontakt na priv. Są to m.in. wiklinowy kosz na kółkach z baldachimem, elektroniczna niania BabyOno, laktator ręczny, ubranka (głównie dla dziewczynki na start), kombinezony zimowe rozmiar 68, mata edukacyjna TinyLove ,poduszka ułatwiająca karmienie; chusta do noszenia carrycot infant.

zapraszam do zakupu , chętnie odpowiem na pytania (priv)

3. reklama
  4. zakrza88

zakrza88 Początkująca w BB

mam na zbyciu kilka różnych akcesoriów po moich dzieciaczkach, więc jeśli któraś byłaby zainteresowana to proszę o kontakt na priv. Są to m.in. wiklinowy kosz na kółkach z baldachimem, elektroniczna niania BabyOno, laktator ręczny, ubranka (głównie dla dziewczynki na start), kombinezony zimowe rozmiar 68, mata edukacyjna TinyLove ,poduszka ułatwiająca karmienie; chusta do noszenia carrycot infant.

Witam mam pytanie dotyczace niani elektronicznej czy jeszcze jest aktualne i jaka cena?? pozdrawiam

5. AgnieszkaJ

AgnieszkaJ Fanka BB :)

mam lakatator aventa (używany tydzień) , garnitur chłopięcy do chrztu rozm.62

6. aga27g

aga27g Zaangażowana w BB

witam mam na sprzedaz domek edukacyjny
    Fisher Price
    Sprzedany!!!

Ostatnia edycja: 30 Styczeń 2011
  7. FotoIza

FotoIza Fotograf

8. AgnieszkaJ

AgnieszkaJ Fanka BB :)

JUMPER-x

Wozek zakupiony w czerwcu 2010r. uzywany pol roku, spacerowka, nowa nie uzywana. Gondola i nosiedełko w stanie bardzo dobrym !! Skórzana rączka, stelaż aluminiowy. Dodatkowo parasolka.
    ZESTAW ZAWIERA: # RAMA Z KOŁAMI # GONDOLA - POKROWIEC - BUDKA Z DASZKIEM # SPACERÓWKA - POKROWIEC - BUDKA Z DASZKIEM # FOTELIK - ADAPTER - POKROWIEC - MOSKITIERA # FOLIA PRZECIWDESZCZOWA # TORBA I KOSZ NA ZAKUPY #wpięcie gondoli, spacerówki oraz fotelika samochodowego, które montować możemy zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy. # hamulec centralny # duże przednie skrętne koła z możliwością zablokowania ich do jazdy na wprost

Załączniki:

• 4.jpg
      4.jpg
      Rozmiar pliku:
      60,8 KB
      Wyświetleń:
      18
    • 2.jpg
      2.jpg
      Rozmiar pliku:
      44,4 KB
      Wyświetleń:
      21
    • 3.jpg
      3.jpg
      Rozmiar pliku:
      54,3 KB
      Wyświetleń:
      17
    • 1.jpg
      1.jpg
      Rozmiar pliku:
      66,2 KB
      Wyświetleń:
      18
  9. tweenie

tweenie Fanka BB :)

Dziewczyny, szukam wózka peg perego duette - samej spacerówki, bez gondolek, nosidełek i fotelików. Proszę o info na prv :-)

10. reklama
  11. aga27g

aga27g Zaangażowana w BB

12. Justyna76

Justyna76 Zaciekawiona BB

Dziewczyny z Bydgoszczy zapraszam Was na nową stronę dla mam z kujawsko-pomorskiego obejmuje m.in. Bydgoszcz, Toruń, Brodnicę Włocławek www.mamywsieci.pl . Prezentowane są tam najnowsze wydarzenia z regionu, dowiesz się dokąd można pójśc z dzieckiem ponadto jest baza informacyjna dot. żłóbków przedszkoli szkół itp Jest to świeży portal i czeka na Was!

Poleć forum