reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kupię, sprzedam, oddam, zamienię

Madziara

Sierpniowa mama'07
Dołączył(a)
29 Grudzień 2006
Postów
1 848
Miasto
Bydgoszcz
Nasz bydgoski bazarek - w związku z tym, że pojawia się coraz więcej ogłoszeń. Aby się nie rozdrabniać i nie zakładać nowych wątków wszystkie kwestie dotyczące kupna, sprzedaży, zamiany i oddania proszę zamieszczać tutaj.
 
reklama
oo, nie zauważyłam tego wątku, więc przeklejam moje ogłoszenie sprzedaży:

mam na zbyciu kilka różnych akcesoriów po moich dzieciaczkach, więc jeśli któraś byłaby zainteresowana to proszę o kontakt na priv. Są to m.in. wiklinowy kosz na kółkach z baldachimem, elektroniczna niania BabyOno, laktator ręczny, ubranka (głównie dla dziewczynki na start), kombinezony zimowe rozmiar 68, mata edukacyjna TinyLove ,poduszka ułatwiająca karmienie; chusta do noszenia carrycot infant.

zapraszam do zakupu , chętnie odpowiem na pytania (priv)
 
mam na zbyciu kilka różnych akcesoriów po moich dzieciaczkach, więc jeśli któraś byłaby zainteresowana to proszę o kontakt na priv. Są to m.in. wiklinowy kosz na kółkach z baldachimem, elektroniczna niania BabyOno, laktator ręczny, ubranka (głównie dla dziewczynki na start), kombinezony zimowe rozmiar 68, mata edukacyjna TinyLove ,poduszka ułatwiająca karmienie; chusta do noszenia carrycot infant.

Witam mam pytanie dotyczace niani elektronicznej czy jeszcze jest aktualne i jaka cena?? pozdrawiam
 
ZAPRASZAM na sesje:
- rodzinne,
- dziecięce
- ciążowe
-okolicznościowe

www.fotoiza.pl

Izabela Sasinowska Foto Blog

stronkowekola783.jpg
 
JUMPER-x

Wozek zakupiony w czerwcu 2010r. uzywany pol roku, spacerowka, nowa nie uzywana. Gondola i nosiedełko w stanie bardzo dobrym !! Skórzana rączka, stelaż aluminiowy. Dodatkowo parasolka.
ZESTAW ZAWIERA: # RAMA Z KOŁAMI # GONDOLA - POKROWIEC - BUDKA Z DASZKIEM # SPACERÓWKA - POKROWIEC - BUDKA Z DASZKIEM # FOTELIK - ADAPTER - POKROWIEC - MOSKITIERA # FOLIA PRZECIWDESZCZOWA # TORBA I KOSZ NA ZAKUPY #wpięcie gondoli, spacerówki oraz fotelika samochodowego, które montować możemy zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy. # hamulec centralny # duże przednie skrętne koła z możliwością zablokowania ich do jazdy na wprost
 

Załączniki

  • 4.jpg
    4.jpg
    46,3 KB · Wyświetleń: 184
  • 2.jpg
    2.jpg
    43,7 KB · Wyświetleń: 169
  • 3.jpg
    3.jpg
    31,4 KB · Wyświetleń: 159
  • 1.jpg
    1.jpg
    42,9 KB · Wyświetleń: 174
Dziewczyny, szukam wózka peg perego duette - samej spacerówki, bez gondolek, nosidełek i fotelików. Proszę o info na prv :-)
 
reklama
Dziewczyny z Bydgoszczy zapraszam Was na nową stronę dla mam z kujawsko-pomorskiego obejmuje m.in. Bydgoszcz, Toruń, Brodnicę Włocławek www.mamywsieci.pl . Prezentowane są tam najnowsze wydarzenia z regionu, dowiesz się dokąd można pójśc z dzieckiem ponadto jest baza informacyjna dot. żłóbków przedszkoli szkół itp Jest to świeży portal i czeka na Was!
 
Do góry