reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kupię, sprzedam, oddam, zamienię

reklama
Witam,
chciałabym odsprzedać mleko Bebilon 4 (po drugim roku życia). Puszka oczywiście zamknięta, 800g, może akurat jakiś maluch pije. Synek zaczął pić zwykłe mleko, a zrobiłam za duzy zapas i chcę się po prostu pozbyć. Sprzedam po cenie niższej niż w sklepie, żeby się to kalkulowało i mogę dowieźć do domu:)
 
Oddam za niewielkie pieniądze wózek wielofunkcyjny czterokołowy Princessa w kolorze zielonym. Stan ogólny dobry - urwany jeden zatrzask do zapięcia pokrowca.
 
Witam, dziewczyny poszukuję laktatora elektrycznego, podgrzewaczy. Chętnie zainteresuję się też innymi akcesoriami dla bliźniaków :)
 
sPRZEDAM CIĘŻARÓWKĘ TONKA chuck gadająca cięzarówka
stan bardzo dobry w języku polskim z ksiązeczką kosztowała ponad 200 zł
sprzedam za 150 lub zamienię na zabawki fisher price
foto pogladowe real foto na maila
chuck.jpg
 
sprzedam WANIENKĘ KĄPIELOWA DLA DZIECI FISHER-PRICE rainforest - zielona

cena :50zł plus ewentualny koszt przesyłki


WANIE
NKA JEST UŻYWANA W BARDZO DOBRYM STANIE
NOSI NORMALNE ŚLADY UŻYTKOWANIA - ŻADNYCH USZKODZEŃ ITP.

Bardzo funkcjonalna wanienka z dodatkowym wyposażeniem - hamaczek dla najmłodszych oraz zestaw zabawek do kąpieli.
Specjalny zaprojektowany hamak tworzy bezpieczne i stabilne oparcie dla dziecka. Hamak stabilnie utrzymuje dziecko i jego głowę, co jest szczególnie ważne w przypadku noworodków - dzięki niemu pierwsza kąpiel była bezstresowa zarówno dla nas jak i naszego maleństwa:)

Dodatkowo wanienka jest ergonomicznie wyprofilowana , a miękka wyściółka wokół krawędzi wanienki zapewnia również komfort osobie kąpiącej :) Jest kolorowa i estetycznie wykonana dzięki czemu każda
kąpiel naszego malucha była dla nas wszystkich przyjemnością

w zależności od wieku dziecka mamy możliwość zapewnienia mu bezpiecznych pozycji w kąpieli

Noworodka układa się się na hamaczku w pozycji leżącej.
dzieki czemu mamy obydwie ręce wolne i możemy bez obaw kąpać naszego malucha.


Niemowlakowi opuszczamy hamak, pozostawiając pod główką samą poduszeczkę

Starsze dzieci mogą korzystać z wanienki w pozycji siedzącej


Jest to jedna z lepszych wanienek dla dzieci dostępna na rynku - zresztą firmy Fisher Price chyba nie trzeba zachwalać - kto zna ten wie:)

Preferuję odbiór osobisty - ale oczywiście mogę wysłać kurierem - jeśli kupujący zaakceptuje koszty przesyłki .

Jeśli ktoś koniecznie chce real foto- mogę wysłać na mejla- ale prezentuje się identycznie jak na reklamowych zdjęciach.

Zapraszam do zakupu !
 
reklama
Do góry