reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kupię, sprzedam, oddam, zamienię

reklama
Dużo książeczek jest z tego wydawnictwa:
http://liwona.pl/index.php?p=p_10&iPage=10
Mamy ich z 70 np. sprzedamy po 1zł szt. :-)
Kotka Psotka
Kukułeczka
Paweł i Gaweł
Lokomotywa
Pan Zielonka
Brzydkie kaczątki
Jada, jada dzieci drogą
O rybaku i zlotej rybce
Kolorowe cyferki
Kaczka dziwaczka
Piłka
Leń
Miesiące
Na wyspach bergamutach
Pranie
Rzepka
i inne...

Jak kogos interesuje inny tytuł to prosze o pytania foto-iza@wp.pl
 
Sprzedam ciuszki po synku. Wszystkie wyprane w jelpie, ale nie prasowane (już nie nadążam;))

body disney, rozmiar 62, stan idealny, 5 zł
P1090445.jpg
Kaftanik, rozm 56/62, stan bdb, 3 zł
P1090428.jpg
półśpiochy, r. 62,stan bdb, 4 zł
P1090444.jpg

moje ukochane spodenki next, bawełniane, stan idealny- w rzeczywistości duużo ładniejsze niż na fotce. Śliczny błękitny kolor, rozmiar newborn (mój synek nosił tak do 5 kg) 7 zł
P1090429.jpg

bawełniany śpiworek, rozmiar 62, Sstan BDB, 6 zł
P1070751.jpg

Zainteresowanych proszę o pw, wkrótce dodam więcej ciuszków.
 

Załączniki

  • P1090430.jpg
    P1090430.jpg
    25,7 KB · Wyświetleń: 54
Mam jeszcze kilka dziewczęcych ciuszków po chrześnicy- Mieszkowi się nie przydadzą;)

2 pajacyki- welurowy z h&m, rozmiar z metki to 62, ale h&m ma zawyżoną numerację, więc jest to pajacyk dla dziecka od 3 do 6 m-cy (r.68), stan pajaca oceniam na idealny;
drugi pajacyk, bawełniany, rozmiar 68, stan b. dobry. 9 zł za oba
1597514368_1.jpg1597514368.jpg
cudny welurowy pajacyk w rozmiarze od 3 do 6 miesięcy (68). Ubranko jest w stanie idealnym. 8 zł

1597514387.jpg

Komplecik- bluzeczkę w króliczki- rozm. 68 (posłuży już ok 3 m-ca) oraz czapeczkę w serduszka (pow 3 m-ca). 4 zł
1601452684.jpg
 
sprzedam Również nowiutką, oryginalnie zapakowaną butelkę lovi (250 ml) za 18 zł. o taką :
butelka-lovi-250ml.jpg

I smoczki tommee tippee- przezroczysty i błękitny 10 zł- dostałam na sr a my używamy lovi, więc się nie przydały

smoczek-tommee-tippee.jpg

i nakładki na brodawki avent, rozmiar M- nowiutkie, nieużywane, rozpakowane i wyparzone, 9 zł
oslonki-piersi-avent---male.jpg
 
adas.jpgZdjęcie0004.jpg

Łóżeczko kolor wiśnia. do tego materac Kokos-pianka-Kokos . 2 kpl poscieli (jeden widoczny na zdjeciu, drugi zielony w dinozaury:) ) + poduszka i kołdra

Synek pół roku z niego kozystal później przeskoczyliśmy na większe kojo ;)

100zł za wszystko
 
reklama
Do góry