reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kupię, sprzedam, oddam, zamienię

reklama
Wydam wózek Baby Design Sprint za darmo..potrzebującym albo komus kto ma działke i chciałby miec tam drugi wózek.Wydam za darmo ponieważ jest w stanie dostatecznym + uzywałam go na działce ale jest sprawny wady widac jedynie na tapicerce.Wiecej szczegółoów na priv;)

Sprzedam tez spacerówke Baby Design Walker czerwoną w stanie dobrym - za 50 zł.
 
Ostatnia edycja:
sprzedam wózek tako warrior- rewelacyjne prowadzenie:)

Tako warrior na gwarancji nowa gondola koła gratis (1810849684) - Aukcje internetowe Allegro

oraz super huśtawkę - idealna dla dziewczynki - jak nowa:)
cena do uzgodnienia
Huśtawka fisher price z projektorem różowa Bydgoszcz • Ogłoszenia Tablica.pl

mam też na sprzedaż 2 nieużywane (tylko wyparzone) niekapki tommee tippee i butelkę za 8zł / każdy - niekapki sa prawidziwymi neikapkami- niestety moja córcia nie jest nimi zainteresowana - woli swój kubek 360 z lovi :)

jeśli byłby ktos zainteresowany sprzedam, muszle avent i wielorazowe bawełniane wkładki tej firmy - mało uzywane, bo niestety nie miałam pokarmu:( - cena do uzgodnienia

mam tez na sprzedaż matę tiny love - wesoła łaczka - żadnych zniszczeń- w zetsawie 3 zawieszki zabawki - zainteresowanym moge przesłać foto :)

- kontakt na pw albo proszę wysłac mejla:)
 
reklama
Do góry