reklama

Kupię, sprzedam, zamienię - targ grudniówek

Temat na forum 'Grudniowe mamy 2016' rozpoczęty przez bonusowa, 27 Czerwiec 2016.

1. bonusowa

bonusowa Moderator

Zapraszam wszystkie z Was, które mają ochotę się powymieniać lub sprzedać rzeczy po np starszych dzieciach. Również wszystkie mamy z innych forów są proszone o wstawianie ofert w tym wątku. Proszę podawajcie ceny i wstawiajcie zdjęcia :) Miłego targowania :)

Ostatnia edycja: 27 Czerwiec 2016
  2. salatkaOwocowa

salatkaOwocowa Fanka BB :)

ja chetnie sprzedam hustawke na baterie:) Mamas&Papas, od noworodka do 9 kg:)

3. reklama
  4. Grama80

Grama80 Fanka BB :)

Jak juz pisalam w innym watku moge sprzedac 5 szt kaftanikow na 56cm (3 biale i moge 2 niebieskie, albo 5 bialych). po 4 zl proponuje i te biale sa nawet raz nie noszone. ewentualnie na cos dla dziewczynki wymienie (body na przyklad). jak ktos chce to na priv.

Ostatnia edycja: 19 Lipiec 2016
  5. Antiope

Antiope Fanka BB :)

Dziewczyny mam na razie wystawione 3 pary dziewczęcych bucików na Allegro. To wprawdzie ciutkę większe butki niż dla noworodka, ale może któraś będzie zainteresowana. Cena jak najbardziej podlega negocjacji. Oczywiście Wam mogę sprzedać poza allegro.
    Link do: Buciki dziewczęce balerinki rozm. 21
    Link do: buciki dziewczęce białe stan idealny rozmiar 23
    Link do: Buciki dziewczęce ciemno szare/czarne rozmiar 24
    Ciuszki dziewczęce też będę sprzedawać, ale na razie wyprałam jeden zestaw i próbuję go wysuszyć, żeby móc zrobić zdjęcia.

6. Tola81

Tola81 Fanka BB :)

Hej dziewczyny. Mam nowa posciel do sprzedania w kolorze lawendowym mialybyscie ochote? Jak pozwolicie to wkleje fotke i cos o poscieli.

7. Antiope

Antiope Fanka BB :)

8. Lola Lolitta

Lola Lolitta Fanka BB :)

Też mam ubranka dziecięce dziewczęce oraz huśtawkę dla 6 - 10 miesięcznego malucha,do odbijania się nóżkami od podloza. Huśtawka ma siedzenie materiałowe, zapinane wokół bioderek. Huśtawkę podczepia się dużą klamra nad framuge drzwi.
    Huśtawka pomaga w robieniu pierwszych kroczków i nie obciąża stawów biodrowych.
    Kolor jasna zieleń, sprowadzona z UK.

9. Grama80

Grama80 Fanka BB :)

zdjecia albo linki dawajcie od razu bo tak to slaby marketing:)))

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!

10. reklama
  11. Lola Lolitta

Lola Lolitta Fanka BB :)

Ja mam jeszcze do sprzedania ręcznie robione zabawki oraz zawieszki nad łóżeczko w stylach i kolorach jakie lubicie, od baloników, serduszek, sów po Ciuchcie, baletnice, pieski, kotki, imiona dzieci...
    Od wyboru do koloru. Postaram się dzisiaj wstawic kilka prac.
    Oczywiście wszystko ręcznie szyte, materiał - filc polski tylko i wyłącznie!!!.
    Zabawki i zawieszki wypychanie watą.
    Dla forumowiczek 15% rabatu.

• Lubię to Lubię to x 1
    • Suuuper :-) Suuuper :-) x 1
    • Lista
  12. elifit

elifit Fanka BB :)

a widzisz to dobrze bo będę robić karuzelkę diy i z chęcią popatrzę na twoje prace. Czekam na fotki

Poleć forum