reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kupię, sprzedam, zamienię - targ grudniówek

bonusowa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Sierpień 2009
Postów
1 227
Miasto
Kaszebe
Zapraszam wszystkie z Was, które mają ochotę się powymieniać lub sprzedać rzeczy po np starszych dzieciach. Również wszystkie mamy z innych forów są proszone o wstawianie ofert w tym wątku. Proszę podawajcie ceny i wstawiajcie zdjęcia :) Miłego targowania :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jak juz pisalam w innym watku moge sprzedac 5 szt kaftanikow na 56cm (3 biale i moge 2 niebieskie, albo 5 bialych). po 4 zl proponuje i te biale sa nawet raz nie noszone. ewentualnie na cos dla dziewczynki wymienie (body na przyklad). jak ktos chce to na priv.Zobacz media 717750
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny mam na razie wystawione 3 pary dziewczęcych bucików na Allegro. To wprawdzie ciutkę większe butki niż dla noworodka, ale może któraś będzie zainteresowana. Cena jak najbardziej podlega negocjacji. Oczywiście Wam mogę sprzedać poza allegro.
Link do: Buciki dziewczęce balerinki rozm. 21
Link do: buciki dziewczęce białe stan idealny rozmiar 23
Link do: Buciki dziewczęce ciemno szare/czarne rozmiar 24
Ciuszki dziewczęce też będę sprzedawać, ale na razie wyprałam jeden zestaw i próbuję go wysuszyć, żeby móc zrobić zdjęcia.
 
Też mam ubranka dziecięce dziewczęce oraz huśtawkę dla 6 - 10 miesięcznego malucha,do odbijania się nóżkami od podloza. Huśtawka ma siedzenie materiałowe, zapinane wokół bioderek. Huśtawkę podczepia się dużą klamra nad framuge drzwi.
Huśtawka pomaga w robieniu pierwszych kroczków i nie obciąża stawów biodrowych.
Kolor jasna zieleń, sprowadzona z UK.
 
Ja mam jeszcze do sprzedania ręcznie robione zabawki oraz zawieszki nad łóżeczko w stylach i kolorach jakie lubicie, od baloników, serduszek, sów po Ciuchcie, baletnice, pieski, kotki, imiona dzieci...
Od wyboru do koloru. Postaram się dzisiaj wstawic kilka prac.
Oczywiście wszystko ręcznie szyte, materiał - filc polski tylko i wyłącznie!!!.
Zabawki i zawieszki wypychanie watą.
Dla forumowiczek 15% rabatu.
 
reklama
Ja mam jeszcze do sprzedania ręcznie robione zabawki oraz zawieszki nad łóżeczko w stylach i kolorach jakie lubicie, od baloników, serduszek, sów po Ciuchcie, baletnice, pieski, kotki, imiona dzieci...
Od wyboru do koloru. Postaram się dzisiaj wstawic kilka prac.
Oczywiście wszystko ręcznie szyte, materiał - filc polski tylko i wyłącznie!!!.
Zabawki i zawieszki wypychanie watą.
Dla forumowiczek 15% rabatu.
a widzisz to dobrze bo będę robić karuzelkę diy i z chęcią popatrzę na twoje prace. Czekam na fotki
 
Do góry