reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kupię, sprzedam, zamienię - targ grudniówek

reklama
Kupię sukienkę odcinaną pod biustem (elegancką) bo idę na dwa wesela we wrześniu w tym do mojego brata. Macie jakies które byście chciały sprzedać??? :) proszę o zdjecia :)
 
Kupię sukienkę odcinaną pod biustem (elegancką) bo idę na dwa wesela we wrześniu w tym do mojego brata. Macie jakies które byście chciały sprzedać??? :) proszę o zdjecia :)
a jaki nosisz rozmiar tak mniej wiecej? moge ci polecic co ja kupilam na wesele ale to na letnie bardziej bo taki ma "chlodny" material. chociaz wszystko zalezy od dodatkow i na cieply wrzesien tez by sie nadala Link do: Sukienka polecam kolor czerwony jest serio boska i rosnie razem z toba. zamow jak najwczesniej zeby zwrocic wrazie co (poza tym ze 2 tyg idzie) i nie zamawiaj za duzego rozmiaru bo one sa spore. ja mam 40/42 i jest super chociaz teraz to juz mam rozmiar ze 44:) nosilam ja tez przed ciaza i wyglada super!!!
moge ci tez polecic sprzedawce asos z allegro. ja kupilam cos takiego za 50 zl wiec odsprzedaz nie ma sensu Link do: N10079 ASOS MATERNITY SUKIENKA 44 ta sukienka jest na mnie za duza jeszcze wiec tez raczej rozmiar mniejsza radze. zerknij na inne jego aukcje. kupowalam juz przed ciaza i bylam zadowolona za 50 zl mozna nowe kiecki wylicytowac.

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
a jaki nosisz rozmiar tak mniej wiecej? moge ci polecic co ja kupilam na wesele ale to na letnie bardziej bo taki ma "chlodny" material. chociaz wszystko zalezy od dodatkow i na cieply wrzesien tez by sie nadala Link do: Sukienka polecam kolor czerwony jest serio boska i rosnie razem z toba. zamow jak najwczesniej zeby zwrocic wrazie co (poza tym ze 2 tyg idzie) i nie zamawiaj za duzego rozmiaru bo one sa spore. ja mam 40/42 i jest super chociaz teraz to juz mam rozmiar ze 44:) nosilam ja tez przed ciaza i wyglada super!!!
moge ci tez polecic sprzedawce asos z allegro. ja kupilam cos takiego za 50 zl wiec odsprzedaz nie ma sensu Link do: N10079 ASOS MATERNITY SUKIENKA 44 ta sukienka jest na mnie za duza jeszcze wiec tez raczej rozmiar mniejsza radze. zerknij na inne jego aukcje. kupowalam juz przed ciaza i bylam zadowolona za 50 zl mozna nowe kiecki wylicytowac.

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
Grama, piękna ta czerwona sukienka. No cudo. [emoji7] zamówiłambym ją, ale mam wesele dopiero w październiku i nie wiem jaki będę miała wtedy rozmiar, bo teraz mam 36, ale jak mi cycki jeszcze urosną to nie wiem czy się wcisnę. Ona jest z takiego lejacego materiału, czy raczej bardziej sztywnego?

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Grama, piękna ta czerwona sukienka. No cudo. [emoji7] zamówiłambym ją, ale mam wesele dopiero w październiku i nie wiem jaki będę miała wtedy rozmiar, bo teraz mam 36, ale jak mi cycki jeszcze urosną to nie wiem czy się wcisnę. Ona jest z takiego lejacego materiału, czy raczej bardziej sztywnego?

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
mozesz smialo wziac 36/38. ubrania z bonprix sa troche wieksze niz rozmiar na to wskazuje. material jest lejacy calkowicie i do tego rozciagliwy. wyglada sie super tylko ze w pazdzierniku to moze byc chlodno. tzn wiadomo ze nie w lokalu. moze jakas cieplejsza halke pod spod? ja za kazdym razem dostaje komplementy w yej sukience i nadaje sie i na wyjscie i na codzien do pracy tez. wstawie zdjecie w tej sukience jak wroce do domu za dzien lub dwa

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
reklama
Sprzedam za symboliczne 20 zl na pokrycie kosztu przesylki i dojazdu na poczte
1469700170569.jpg

wymiary:
dl calkowita (z ramiaczkiem, ramiaczko posiada jeszcze regulacje): 125 cm (na mnie do kostki a mam 164cm)
szerokosc pod biustem: 2x 44-53 cm (gumki z tylu wiec sie rozciaga).
Biust pomiesci od 75B do 80-85D, brzuszek ciazowy pomiesci przez lato spokojnie, polecam dla osob o rozm. 40-44. Sprzedaje bo moj biust 85E troszke przerosl sukienke i sie wsytdze. 100% bawelna. Slczna.
Jak ktos chce to piszcie. Dzis wyjezdzam na weekend i bede bez zasiegu od wieczora ale moge wyslac w dniach 1-3 sierpnia. potem znow bede wyjechana.

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 

Załączniki

  • 1469700170569.jpg
    1469700170569.jpg
    69,5 KB · Wyświetleń: 539
Do góry