reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kupię, sprzedam, zamienię - targ grudniówek

reklama
Sprzedam za symboliczne 20 zl na pokrycie kosztu przesylki i dojazdu na poczteZobacz załącznik 764873
wymiary:
dl calkowita (z ramiaczkiem, ramiaczko posiada jeszcze regulacje): 125 cm (na mnie do kostki a mam 164cm)
szerokosc pod biustem: 2x 44-53 cm (gumki z tylu wiec sie rozciaga).
Biust pomiesci od 75B do 80-85D, brzuszek ciazowy pomiesci przez lato spokojnie, polecam dla osob o rozm. 40-44. Sprzedaje bo moj biust 85E troszke przerosl sukienke i sie wsytdze. 100% bawelna. Slczna.
Jak ktos chce to piszcie. Dzis wyjezdzam na weekend i bede bez zasiegu od wieczora ale moge wyslac w dniach 1-3 sierpnia. potem znow bede wyjechana.

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 

Załączniki

  • 1469703402116.jpg
    1469703402116.jpg
    50 KB · Wyświetleń: 155
mam do zaoferowania biustonosz Link do: HM MAMA Biustonosz dla karmiącej czarny 80E nowy bez metek. mam 2 szt

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
cene na biustonosz obnizylam do 20 zl jak ktos by jednak go chcial.

sprzedaje tez ogrodniczki hm mama rozmiar L Link do: ogrodniczki h&m mama L nie sugerujcie sie cena z ogloszenia dla forumowiczek chetnie dam rabat albo wymienie na pieluszki

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
cene na biustonosz obnizylam do 20 zl jak ktos by jednak go chcial.

sprzedaje tez ogrodniczki hm mama rozmiar L Link do: ogrodniczki h&m mama L nie sugerujcie sie cena z ogloszenia dla forumowiczek chetnie dam rabat albo wymienie na pieluszki

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
Przywiozłabyś mi ten biustonosz na spotkanie w Krakowie, jeśli Ci się do tego czasu nie sprzeda? Bo jednak takie rzeczy, to lepiej wcześniej zmierzyć...
 
Przywiozłabyś mi ten biustonosz na spotkanie w Krakowie, jeśli Ci się do tego czasu nie sprzeda? Bo jednak takie rzeczy, to lepiej wcześniej zmierzyć...
jasne. wezme. mam 2 szt wiec obie nie pojda.
Pomyslalam ze ogolnie wezme co mam do sprzedania albo oddania bo jeszcze mam jedne jeansy pod brzuch i majtki siateczkowe rozmiar M na mnie za male. Moze cos sie ktorejs przyda bo nie mam gdzie trzymac nawet.

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
Ostatnia edycja:
O, to jeansy też chętnie przymierzę. Ja sobie kupiłam ciążowe z HM ale wzięłam 40 i w sumie niby dobre, ale są tak opięte i nie czuję się w nich za dobrze, więc w zasadzie nie mam w czym chodzić.
 
reklama
Jeansy co mam do oddania to sa raczej 44 i one mi nie odpowiadaja bo sie zsuwaja z pupy (bez pasa na brzuch). Raczej dla wiekszej niz Ty:)
1473798128872.jpg


Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 

Załączniki

  • 1473798128872.jpg
    1473798128872.jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 543
Do góry