reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kupię, sprzedam, zamienię - targ grudniówek

reklama
Dokładnie, bardzo dobry pomysł :happy:
Przypomnisz im smskiem albo wiadomoscia na priv przed spotkaniem? bo jakos tu nie pisza.
Musze przemyslec sprawe ale ja mam strasznie duzo ciuszkow dla dziecka. Moglabym cos odsprzedac bo juz nawet wymieniac nie chce bo mam tyle... ale kurcze tak mi trudno zdecydowac co bedzie potrzebne i poza tym to pewnie jakas duza torba by wyszla... to chyba slaby pomysl?

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
Przypomnisz im smskiem albo wiadomoscia na priv przed spotkaniem? bo jakos tu nie pisza.
Musze przemyslec sprawe ale ja mam strasznie duzo ciuszkow dla dziecka. Moglabym cos odsprzedac bo juz nawet wymieniac nie chce bo mam tyle... ale kurcze tak mi trudno zdecydowac co bedzie potrzebne i poza tym to pewnie jakas duza torba by wyszla... to chyba slaby pomysl?

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
Przypomnę.
Co do ciuszków, to ja już na pewno nie reflektuję, bo mam już zdecydowanie za dużo.
 
tak jak ja:) za to z kosmetykami jestem za zero. Smieszna rzecz mi sie wczoraj zdarzyla bo chwycilam z polki mokre chusteczki babydream w rossmannie i otwieram w domu a to woreczki na pieluchy:))) podswiadomosc!:)

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
tak jak ja:) za to z kosmetykami jestem za zero. Smieszna rzecz mi sie wczoraj zdarzyla bo chwycilam z polki mokre chusteczki babydream w rossmannie i otwieram w domu a to woreczki na pieluchy:))) podswiadomosc!:)

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
Zdarza sie [emoji23] nie przejmuj sie, nikt nie jest idealny [emoji23] mnie mama kiedya wyslala po 3 cytryny bo cos tam szykowala, a przynioslam jej ta orenzade "3cytryny" [emoji23][emoji23] tak ze wiesz ..

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Drogie mamy... mam fotelik od wózka który kupiłam: emmaljunga first class który będzie zalegał mi w piwnicy najprawdopodobniej. Oddam za jakieś 150 zł. Moze ktoś chętny, bo jeszcze nie ma?:) podobno bez bazy bardzo dobre wyniki w testach bezpieczenstwa ma ( z tego tez wzgledu bazy nie dokupiłam) dodatkowo adaptery do mocnowania na wózku emmaljunga :)


a8doqqmz725nh9h0.png
 
Do góry