reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kupię/ sprzedam/ zamienię- TYLKO między nami marcóweczkami

No właśnie tu rozmiar jest mylący bo wg metki to jest 46 ale nie wiem skąd im się to wzięło
Pomierz się dokładnie a najlepiej pomierz swoje poprzednie spodnie żeby porównać wymiary
 
reklama
I siebie zmierzyłam bo spodni nie ma sensu bo rozciągliwe i szok :szok:mam już 60 cm w udzie ehh jakaś masakra w biodrach 104 normalnie przestaje jeść słodycze a w brzuchu hehe 97 cm a 2 dni temu miałam niecałe 95 :szok: czuje się jak słoń ....
 
Atomowka ja to kupilam spodnie z h&m w tamtej ciazy w 25tyg i byly wielkie a pod koniec ciazy juz sie w nie nie miescilam :(
Teraz to juz od 3 tyg sie w nie nie mieszcze:( jakis dramat od zeszlej srody mam dodatkowe + 1,5kg- w zastraszajacym tempie!

Dopiero w styczniu zrobie przeglad ciuchow Bartka i zobacze co sie nada dla dziewczynki a co juz nie to wtedy dopiero moge sie powymieniac:(
 
Hej dziewczynki chyba pora ruszyc ten wątek ? ;-)

Mamusie co miały córusie a teraz synusie ni emają czegos na wymiane z takimi co miały chłopaczków a teraz czekają na królewny? :))

Moze jakies na sprzedaz mniejsze zestawy?
 
ja chetnie pospredaje ubrania dla 1,5-2,5 latka kurtki zimowe,buty,spodnie swetry b mam pytowo chlopiece ale t mysle za jakies 6 miesiecy sie z tym oglaszac bo teraz kazda z nas ma chyba mnustwo ubran ;]
 
Mini a co z karuzela, aktualna? Jak tak jaka cena?
Atomówka , Kindzia jak portki nie aktalne to skasujcie posty :tak:
I taka rada wlasnie jak juz cos nie aktualne odrazu zmieniac post na "nie aktualne" ;-)
 
reklama
Do góry