reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kupię/ sprzedam/ zamienię- TYLKO między nami marcóweczkami

reklama
DZIEWCZYNY JA MAM DUZO CIUSZKÓW DO SPRZEDANIA PO MOIM SYNKU OD URODZENIA DO ROKU JAK BY KTOŚ BYŁ ZAINTERESOWANY TO PISZCIE NA PW POROBIĘ FOTKI I WYŚLĘ
CIUSZKI ZA 50 pensów( body koszulki spioszki itp)1 pound( spodnie bluzki sweterki) i 2 pound ( kurtki buty) zapraszam....
 
Kochane mam do sprzedania (nie lada gratkę dla waszych facetów) lub po prostu dla was aby ich wygonić w z domku :p

Sprzedam bilet na mecz Euro 2012 Włochy-Chorwacja kategoria 1 (najlepsze miejsce:tak:) w Poznaniu 14 czerwca

dajcie znać swoim znajomym bo my mamy za daleko a szkoda aby sie zmarnował
 
reklama
jeżeli była by któraś zainteresowana ja oferuję kosmetyki Avonu, jestem konsultantką, więc jeżeli któraś z mamuś marcóweczek była by czyms zainteresowna to może pisać do mnie :) kosmetyki przesyłam za pobraniem pocztowym (płatym listonoszowi przy odbiorze,) dorzucam katalog, próbki i zawsze jakiś gratis w postaci pełnowartościowego kosmetyku :) podaje linka do katalogu
AVON - Katalog
zamówenie składam w środę 11 lipca
 
Do góry