reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kupię/ sprzedam/ zamienię- TYLKO między nami marcóweczkami

Angel.

Zwierzoholik;)
Dołączył(a)
5 Sierpień 2011
Postów
2 681
Miasto
South Wales
W wyniku propozycji mini zakładam nowy wątek.


Sporo u nas mamuś które mają mase ciuszków po pierwszych dzieciach a teraz w brzuszku goszczą przeciwną płeć ( póki co prawie same parki na marcówkach :-D ) więc może bedą chciały wymienić się/ odsprzedać te rzeczy innym marcówkom :tak:










spodenki nieaktualne ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja sprzedam chętnie karuzele Fischer prica .
Karuzela jest w dobrym stanie . Jedynie woda ( tam gdzie była rybka ) wypłynęła :-D
Jak jeszcze posprawdzam wszystko to napiszę ile bym ewentualnie za nią chciała . I porobię dokładne foty .
Teraz wklejam fotografie z netu :tak:
Borys niestety nie był zainteresowany takimi zabawkami więc u nas się nie sprawdziła

4241455_1_644x461.jpg 4241455_2_644x461.jpg 4241455_3_644x461.jpg

Zabawka zaprojektowana w taki sposób, by pobudzać rozwój małego dziecka już od pierwszych chwil jego życia .

Śliczna, kolorowa karuzela zawieszona nad łóżeczkiem dziecka zwróci jego uwagę a przywieszone do niej zabawki spodobają się maluszkowi.
Bardzo pomaga w usypianiu dziecka, wystarczy włączyć pilotem, a maluszek zafascynowany kolorami , muzyką i światełkami sam zasypia.
Sprawdza się też rano, gdy rodzice chcą jeszcze pospać a maleństwo juz nie, wystarczy pilotem włączyć karuzele i dziecko ma zajęcie a my dodatkowe 30 min na drzemkę :)

Po uruchomieniu projektora na suficie pojawiają się obrazki rybek, gwiazdek

Łagodne melodie pomogą dziecku wyciszyć się i utulić do snu.

Miękkie akwarium z rybka w środku pozwala dziecku na zabawę i rozwijanie zmysłu dotyku
Może tez służyć jako lampka, można włączyć tylko światełko.
 
Spodnie materiałowe dla wiekszej kobitki o kroju rurki
tregginsy firmy f&f
(grube leginsy co wygladaja jak spodnie)
z panelem nisko pod brzuszkiem (to sa biodroweczki, zapinane na rozpierdaczek z boku)
nogawka zweżana,
gruby materiał w sam raz na jesien/zime do kozaczkow jak znalazł
dla niskiej. sredniej kobitki (ja ma 166cm i sa do kostek)
dla długonogiej w sumie tez bo i tak wsunie w kozaka
rozmiar z metki 18 (chyba pl 44 ale sprazwcie wymiary)
wymiary
pod brzuszkiem 48cm *2
pupa 58/59cm *2
od kroku 78/79cm
kolor: grafit ciemny

STAN: BARDZO DOBRY
(nic nie zmechacone nawet bym powiedziała ze jak nowki)

ZAMIENIE/WYMIENIę
na "portasy" Mniejsze rozmiarem 38/40
wszelakiej masci moga byc: spodnie/dresy/leginsy
w stanie" chodliwym"

(preferuje prosta lub zwezana nogawke, lub ze ściagaczem w nogawce)
(Ty wysyłasz mi, ja wysyłam Tobie i obie jestesmy zadowolone, wymiana towarem, nie pieniedzmi)











 
Ostatnia edycja:
ja oferuję kosmetyki Avonu, jestem konsultantką, więc jeżeli któraś z mamuś marcóweczek była by czyms zainteresowna to może pisać do mnie :) kosmetyki przesyłam za pobraniem pocztowym (płatym listonoszowi przy odbiorze,) dorzucam katalog, próbki i zawsze jakiś gratis w postaci pełnowartościowego kosmetyku :) podaje linka do świątecznego katalogu 16 i zamówienie zbieram w razie czego do 18 listopada :)
Avon - kosmetyki, uroda, makijaż, pielęgnacja cery, zapachy, Konsultantka


a tutaj podaje linka kolejnego katalogu 17 również światecznego z niego zamówienie bede skałdać od 20 listopada do 3 grudnia.
http://www.pl.avon.com/PRSuit/eBrochure.page?index=1cmpgnYrNr=201117
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny wstawiałam już na inny wątek ale wrzuce tutaj jeszcze

SPOdnie ciążowe z pasem firmy H&M Mama ( nowe, ale bez metek bo głupia oderwałam )
Niestety są dla mnie sporo za duże
Sprzedam za 40-45 zł ( nowe kosztują ok 175 zł )

wg metki to
Wymiary :
pas ok 52
biodra 54
udo 30



 
reklama
Atomówka super ja bym chciała:-)
numer konta i ile za wysyłkę to przelewam nawet dzis:-)A pamiętasz dokładny rozmiar bo ja mam jedne spodnie z tego sklepu i kupiłam 42 ale przerabiałam bo za wielkie były i mi spadały
 
Ostatnia edycja:
Do góry