reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kupię, sprzedam, zamienię

eZOJA

Życie jest pięne :)
Dołączył(a)
26 Kwiecień 2007
Postów
17 051
Miasto
lubuskie
Tutaj proszę wystawiać swoją sprzedaż lub chęć kupna lub zamiany. temat dotyczy jedynie czerwcówek 2011. Wszystkie inne ogłoszenia będą usuwane.
Jeśli jakieś mamy spoza grona czerwcówek chciałyby tu zamieścić swoje ogłoszenie bardzo proszę o wiadomość na priv do moderatora ( traschka, Doris:-) )


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
wiec ja pierwsza :-D:-D:-D
Sprzedam wozek używany po moim synku. Wozek uzywany tylko pol roku firmy Zby Wal, zielony z torba, duze papowane kola, wozek dwustronny, z funkcja spacerowki, ... Cena 250zl + przesylka lub odbior wlasny.

zainteresowanym wiecej fotek na maila
232d54157a050190med.jpg

fab50100bda0c3bbmed.jpg

 
Ostatnia edycja:
Witam przyszle czerwcowe mamusie :)

Za zgoda moderatora pozwole sobie wkleic linki do ubranek ktore posiadam na sprzedaz

ceny naprawde niskie moze ktoras z Was cos wybierze od 1 zl

dodatkowo posiadam lezaczek fisher price do sprzedania zainteresowane osoby prosze na priv


ubranka po 1 zl

ubranka po 1 zl za sztuke | użytkownik sasanka.1 - zdjęcia na FotoForum | Gazeta.pl

ubranka po 2 zl

ubranka po 2 zl za sztuke | użytkownik sasanka.1 - zdjęcia na FotoForum | Gazeta.pl

rozne ubranka ceny od 1 zl

Rozne ubranka | użytkownik sasanka.1 - zdjęcia na FotoForum | Gazeta.pl

po swietach przejrze jeszcze szafe i pewnie cos jeszcze znajde beda napewno dresiki i bluzeczki i wiele innych

pozdrawiam i zycze wesolych swiat oraz szybkiego rozwiazania :)

aga
 
forever ja tez nie wiedzialam hehehe :-D:-D:-D Mam ich jeszcze sporo, musze sie ich pozbyc bo miejsce w szafie zajmuja a dzidzia w drodze musze miec miejsce i na ciuszki dzidzi ;-)
wystawiaj swoje rzeczy a co ;-)

 
Cztery rzeczy ciążowe, nowe z metkami, okazje cenowe z Allegro, w rozmiarze 38/M. Ceny zupełnie symboliczne. Jeśli któraś byłaby zainteresowana - proszę o info, napewno się dogadamy. :-)

Tunika z żorżety, kremowa, nie gniecie się.

Sukienka dżinsowa typy szmizjerka, rękaw 3/4, za kolano, z tyłu patka na guziki.

Sukienka czarna z dzianiny, elastyczna, długi rękaw, nie wiem skąd te kropki widoczne na materiale, może od flesza.

Tunika brązowa, kopertowa firmy Torelle z jaśniejszymi lamówkami.
 

Załączniki

  • PICT0113.JPG
    PICT0113.JPG
    52,8 KB · Wyświetleń: 123
  • PICT0114.JPG
    PICT0114.JPG
    57,4 KB · Wyświetleń: 114
  • PICT0116.JPG
    PICT0116.JPG
    53,3 KB · Wyświetleń: 118
  • PICT0117.JPG
    PICT0117.JPG
    53,7 KB · Wyświetleń: 124
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
to ja dziś dorzuce troche moich bzdetków :)

Dodo - suplementy, odżywki, witaminy - tutaj są kosmetyki i rózne suplementy - wiadomo większość nam nie wolno, z tego co ja testowałam to mogę polecić lotion aquabelle nawilżający - bardzo ładnie pachnie, naklada się go na twarz i wacikiem rozciera - u mnie działa bo w ciąży strasznie mi skóra się przesusza...a w składzie nie ma niczego co mogłoby nam zaszkodzić :)


www.pchelka.sklepna5.pl - tutaj jest mój zbiór książeczek i kolczyków :) wszystkie ksiażki są w dobrym stanie bo przeczytane tylko raz i nie zniszczone - zazwyczaj są to nowości :)


na allegro można mnie znaleźć na dodo_sklep_pl , póki co jest tam kilka książek, ale w najbliższym czasie pojawi się szafa z ikei i będę już wrzucać ciuszki dziecięce :) tylko dopiero od poniedziałku jak już będę wiedziała co u mnie siedzi w brzuszku :) wtedy chętnie sprzedam wszystkie ciuszki :)


Mam tylko takie pytanie - bo ciuszki są z second handu, ale wszystkie markowe np mark n spencer itd itp, wszystkie są wyprane i wyprasowane przez mamusię :) jeśli mielibyście kupić takie ciuszki wolelibyście pojedyńcze sztuki czy taki zestaw ciuszków? :)
 
Do góry