reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kupię, sprzedam, zamienię

dziewczyny może któras ma na zbyciu ochraniacz do łóżeczka , który by pasował do tej pościel?????? nie wiem moze biały, może szary???? chetnie odkupie....chcę tez kupic jakis dobry laktator-może macie?

299b.jpg
 

Załączniki

  • 299b.jpg
    299b.jpg
    21,4 KB · Wyświetleń: 76
Ostatnia edycja:
reklama
Sprzedam 2 pary NOWYCH spodni ( Michał mówi, że babskie;)), z metki rozmiar 100( obie pary). Muszę ubrać w nie raz Miesia, bo dostaliśmy do spodni gratisy, ale w zamianobiecałam Pani, że pokażę je na blogu;) Więc będą raz ubrane przez Miśka ( wpis o zabawie w różne zwierzątka). Sprzedam za 60pln plus wysyłka ( 5 zł). Te drugie, legginsy ocieplone futerkiem. Jak żadna się nie zgłosi- wystawiam na allegro:) Spodnie dresowe kieszonka kotek 92-98 szare (3628319238) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.Ocieplane legginsy getry kotek grafit r. 122-128 (3643138526) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.


 
Aestima - czy dobrze zrozumiała - dwie pary ocieplanych legginsów, szare i jasno szare ? Jeśli są szczupłe i nie będzie chętnych które szybciej je założą to czemu nie, z jedną parę bym wzięła może - te z łatkami na kolanach.
 
Są szczupłe, ale nie wiem kiedy będą na Krysię dobre... Legginsy ocieplane a drugie to dresy z kotkiem na pupie:) Chciałabym sprzedać w dwupaku, żeby się z tym nie bawić za długo, na all też w dwupaku wystawię
 
reklama
Do góry