reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kupię, sprzedam, zamienię

hmm, wydają mi się na Miesia dobre, ale jeszcze nie mierzyliśmy. Leggi, to nawet wydają mi się z zapasem ( ale można wyżej na brzusio podciągnąć.
 
reklama
przymierzyłam do innych spodni ( 92-98 nosimy) i wygląda na to, że na Mieśka akurat a leggi pewnie i z małym zapasem. A zimą i tak wkładamy porcięta do kozaka:) Moim zdaniem te spodnie to 92/ 98 ( dresy bardziej 92, leggi 98) a na metce jest 100 cm
 
Mam jeszcze fajowe chinosy z lidla granatowe, wypadają na 86/92 , wąskie i szczupłe. NIEOCIEPLANE rzecz jasna tylko z płócienka, ale my śmigamy w zwykłych ( plus rajty lub ocieplacze), założone max 4 razy. Ktoś chętny???
 
Dziewczyny, lecę do wyra. Sprawa spodni pilna- muszę sprzedać, żeby spodnie od Zezulli nabyć ( lowam je ogromnie!):sorry::-D:rofl2: To już będzie ostatni zakup jesienno- zimowy, seriously!;-):-D Kurtkę mamy, buty mamy, czapa jest, kominy dwa, rękawice może z zeszłego roku pykną. Sweterki są... KONIEC!:-)
 
reklama
Ja bym bez skrupułów ubierała chłopcu ( do np czarnej koszulki), ale M. że babskie i babskie. No dobra, mamy kilka par spodni, to nie będę się sprzeczała i w zamian nabędę coś w innym kolorku:) Mamy w tym roku czarną kurtkę, czarne buty i szarą czapę- trzeba to jakoś rozświetlić;)
 
Do góry