reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kupię, sprzedam, zamienię

Mam nadzieje ze Pani moderator mnie nie wyrzuci, jestem z sierpniowek 2011.

Dziewczyny nie wiem czy piszę w dobrym miejscu ale czy któraś z Was ma może odsprzedać niedrogo kombinezon zimowy w dobrym stanie na rozmair 74-80? Bo moja mala kluska wyrosla z tego ktory jej kupilam w listopadzie- no ja nie wiem jak ona to zrobila - ale jest on na nia za ciasny:/ Szkoda mi kupowac nowy, za tamten dalam 100 zl. Jakby ktoras z Was cos wiedziala to piszczie, moze byc na priv:) wiem ze sa na allegro jakies ale ja z reguly nie lubie kupowac uzywanych rzeczy, a tymbardziej w ciemno od kogos anonimowego.
 
reklama
Witam mam do sprzedania pare ciuszków po córce ;) DSCF6670.jpgDSCF6584.jpgDSCF6696.jpgDSCF6880.jpg
 
KUPIE !!!!
Nasze maluszki rosna w roznym tepie wiec moze któras z Was ma na zbyciu
czapeczke wiosenno jesienna chlopieca 45 do 46

A do mam starszych dziewczynek
poszukuje kurtki przejsciowej 110 do 116
 
Dziewczyny mam na sprzedaż nowe ciuszki dla maluszków Waszych. Nie będę pisała rozmiarów z metek bo wydają mi się nieadekwatne więc napiszę wymiary.
1. Bluzeczka z krótkim rękawem, żółta dł. 66cm, szer. 50 cena 10zł - mam 2 sztuki
2. Bluzeczka z krótkim rękawem, liliowa dł. 64cm, szer. 48 cena 10zł - mam 2 sztuki
3. Spodenki krótkie, niebieskie w truskawki lub różowe, szer w pasie 46 bez rozciągania, cena 15zł - mam po 2 sztuki
4. Bluzeczka z krótkim rękawkiem, zółta, dł 66cm, szer. 50 cena 10zł - mam 3 sztuki
5. Spodenki krótki żółte, szer w pasie 48cm bez rozciagania cena 10zł- mam 3 sztuki
6. Spodenki krotkie, czerwone, szer w pasie 48 bez rozciagania cena 10zł mam - 3 sztuki z czego te spodenki sa raczej na ok 3 lata:-)
SAM_0848.jpgSAM_0850.jpgSAM_0851.jpg

Ubranka są nowe z metkami jak coś się komuś spodoba to proszę pisać na pw:tak:
 
Silva ja jestem chetna na pepti.Na razie jestesmy na ha, plamek ma duzo, ale na ha zbladly troszke.Stosujemy masc cholesterolowa bo bez recepty dostalam.Wydaje mi sie,ze to alergia na mm i chcialabym z pepti sprobowac
 
reklama
Moon, nie ma problemu, tylko to jest Bebilon Pepti MCT, czyli jeszcze bardziej specjalistyczne niż Bebilon Pepti. To może dam Nutrii i przekaże Ci na zlocie?
 
Do góry