reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kupię, sprzedam, zamienię

reklama
Witam dziewczyny jestem tegoroczną marcóweczką trzymam kciuki za wasze szybkie porody
gny8CYYIRoIirlxM66arh4yepUTBOLZNUI1gCwjITAFtR41akwDxuxGl2xAAgRAQE4gOWVBA4hr9usfLmsBaASAIUTgCmhAZAQQ5kvgEnTOIMBwgfALCwhiiJljInCCtFwrEArc4mIbGMGIEysWyG2x48VmHiNGIrmy5cuYE9vIjPgIwoAAOw==
. Nie potraktujcie mojego wpisu jako spamu wiem że tez nie lubiłyśmy wpisów o sprzedażach ale został0 mi po moim synku 9 opakowań biodegradowalnych wkładów do pieluszek hybdrydowych. Mam też 4 takie pieluszki takie jak na zdjęciu nie używane. Chciałabym to sprzedać komuś komu by się przydały. Jak coś wiadomość priv
Zobacz załącznik 686346Zobacz załącznik 686347
 
za zgodą moderatorki :)

Cześć dziewczyny!
Jestem styczniówką 2015 :) moja Zosiula rośnie jak na drożdżach i mam już pełne torby ciuszków po niej:) (dla chłopców też się coś znajdzie :). Ciuszki są nowe albo w stanie idealnym, pochodzą w większości z sieciówek (hm, reserved, f&f, cool club). Jeśli jest ktoś zainteresowany, zdjęcia wyślę na maila. Proszę odezwać się na andzik_91@gazeta.pl z informacją dla kogo i jakie rozmiary Was interesują (od 56 do 74).
Pozdrawiam Was i Wasze maleństwa :)
 
Do góry