reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***kupię - sprzedam***

Dziewczyny mam do sprzedania pampki Pampersa rozmiar 3 przywiezione z Niemiec (teściu nie trafił z rozmiarem ;)) Mam dwa kartony po 104 pampersy. Sprzedam je za 45zł za karton.
 
reklama
kobietki sprzedam za 50zł fotelik do auta dla maluszka i starszaka od 0 do 18kg firmy RENOLUX OMEGA
stan fotelika dobry, kolor czerwono- czarny, fotelik bezwypadkowy, siedzisko rozkładane w 3 pozycjach.
nie posiada wkładki dla maluszka, ja zastępowałam ją grubym kocykiem.
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny,
uruchamiam ponownie w nowej ulepszonej wersji Portal Ogłoszeń Drobnych w Szczecinie i okolicach

zapraszamy na internetowy konkurs - do wygrania zaproszenia do kina.
I Internetowy Konkurs Portalu Ogłoszeń Drobnych [URL="http://www.o.szczecin.pl/"]www.o.szczecin.pl

Zarejestrowani użytkownicy Portalu Ogłoszeń Drobnych www.o.szczecin.pl, którzy w terminie do 10 stycznia 2011 roku przyślą na adres portalu o.szczecin@op.pl krótki, jednozdaniowy tekst, rymowankę, lub hasło reklamowe promujące Portal Ogłoszeń Drobnych wezmą udział w losowaniu dwuosobowych zaproszeń do kina.
Zwycięskie teksty promocyjne będą nieodpłatnie wykorzystywane przy promocji Portalu Ogłoszeń Drobnych. Zapraszamy do udziału.
 
Sprzedaję sukieneczkę Angelino po mojej Kassi. Sukienka w stanie idealnym. Do tego kapelusik i czapeczka, buciki, białe rajstopki, śpioszki i body. Część z tego nie używana.
Zapraszam na aukcję Sukieneczka z trenem, stan idealny, r 68 + dodatki (1366783315) - Aukcje internetowe Allegro

WOW ale sliczna ! dzis moj wraca do pl to mu pokarze jak mu sie spodoba to kupimy:) przyda sie bo chrzcimy mala w 2 dzien swiat!
a jaka cena ostateczna??
 
chętnie kupię -niedrogo- krzesełko do karmienia dla 5 miesięcznej córeczki, najlepiej jeśli będzie miało regulowane oparcie do pozycji półleżącej.
i spacerówkę z regulowanym oparciem
 
Ostatnia edycja:
butterfly mam na zbyciu spacerówke Inglesina Zippy w kolorze granatowym w drobna białą kratkę, do tego jest torba, pokrowiec frotte na lato, nie używana folia przeciwdeszczowa, śpiworek zimowy dość długi, przykrycie na nóżki, uchwyt na kubek.
oparcie rozkłada się do pozycji leżącej, podnóżek ma 2 wersje rozkładania. jedyny minus to wytarty pokrowiec na pałąku od strony siedzenia, mała lubiła opierać tam nóżki, nie widać tego od przodu.
składa i rozkłada się ja jednym palcem, jak chcesz to wyśle ci zdjęcia na maila
YouTube - Baby Gizmo Inglesina Zippy tu jest film o tym wózku i jego funkcjonalności
 
reklama
Wystawilam moją bluzeczkę ciążową firmy Haloo! (w Szczecinie sklep Haloo! na Wojska Polskiego, mniej więcej na przeciw McDonalda) na Allegro Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dochód ze sprzedaży będzie na WOŚP.
Zainteresowane przyszle mamy zapraszam na tę aukcję.

http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=443999

Polecam przyłaczenie się do licytacji i wystawiania przedmiotów na tej części Allegro. W końcu kiedyś i nasze dzieciaki mogą być w potrzebie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry