reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***kupię - sprzedam***

Dziewczyny chętnie odkupię jakieś niezniszczone ubrania ciążowe. Na taką pogodę jak teraz - wiosenno jesienną :) Najlepiej bluzki. Jeśli ktoś coś ma to proszę o kontakt na priv.
 
reklama
Kupię łóżeczko 60x120 białe, drewniane z szufladą, wyjmowanymi szczebelkami i opuszczanym bokiem :)
 
sprzeda chustę elastyczną- pentelka- mało używana 5 metrowa, dla dzieci o wadze od zera do 12 kg, tanio!! wiadomosci prosze na pw cena do uzgodnienia:)
 
Ja mam do sprzedania chustę elastyczną firmy Red Castle w pięknym ciemnografitowym kolorze. Nie była używana ani razu, jest nowa, nie prana. To rozmiar 42 czyli 5,2 metra. Można nosić dzieci od urodzenia do 18 kg - tak napisane jest na metce. Kupiłam ją za 179,00 zł, mogę sprzedać za 100,00 zł. Gdyby ktoś był zainteresowany proszę na priv, mogę wysłać fotki albo umówić się osobiście :)
 
Ostatnia edycja:
ja mam do oddania chustę ale nie elastyczną. Użyta ze 3,4 razy. Gdyby ktoś chciał,to niech da znać- u nas przeprowadzka w sobote i robię porządki :)
 
reklama
Do góry