reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kupiłam ciucha dla malucha

gaga

uzależniona
Dołączył(a)
9 Maj 2005
Postów
9 623
no to babeczki proszę o fotki :) pochwalmy się ubrankami dla naszych pociech, sama powklejam jak tylko zrobię zdjęcia :)
 
reklama
no to ja zaczynam na początek ciuchland :)
17cd1.jpg


19hq1.jpg


16hi1.jpg


reszta jak wrócimy ze spacerku :)
 
A to pierwsze ubranko dla Marysi.
pierwszezdjecia0493sa.jpg

Miała je na sobie jak wychodziliśmy ze szpitala bo jakoś specjalnie gorąco nie było w tym dniu.
 
ja jutro leca na ciuchy - bo we wtorki dostawa. Szukam sobie bluzeczki a i chłopakom cos wiosennego by sie przydało.
 
zuzaczku ja tez jutro lecę ;D tym razem jade do ciuchlandu tylko dla dzieci takich do mniej więcej 5-6 lat, ciuszki prawie nowe
 
Mailen u nas jest :), tam po prostu mamy sprzedaja ubranka jak ich maluchy wyrosna, rzeczy sa w super stanie :)
 
reklama
Do góry