reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kupiłam ciucha dla malucha

reklama
żaneta ja ci powiem że jestem bardzo zadowolona z Bartka, mieliśmy kozaczki bartka i teraz te i super, chociaż ja wcale nie chciałam bartka kupować, ale w krakowie jest naprawdę mega problem żeby kupić coś innej firmy !!!!!! po prostu po jednym rozmiarze....... monopol jakiś czy coś :no:
 
My też kupujemy Marysi buty Bartka, rozmiar 23. I letnie pewnie też tam kupimy.
Adidaski Hani suuuupeeer. Ja polowałam na adidaski w Faktory ale okazało sie, że muszą być 24 a takich nie było :wściekła/y:
 
no a my znowu po poszukiwaniach kupiliśmy butki Bartka, w Krakowie nie ma qrwa innych butów, chyba że ze sztócznej skóry, albo jakieś plastikowe :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
no ale te są piękniutkie;-), tylko ta cena ...............
81821-814_b.jpg
 
Myślałam, ze to sukienka a okazało się że to bluzka, niezła jestem co :no::-p
42018915nb7.jpg


82616725sl1.jpg


29292535zu9.jpg


Korki w rzeczywistości są nieco inne
 
reklama
no i znów sie zacznie.....
Marzenko przypomniałaś mi ze czas najwyższy pomyśleć o zimie.
A butki superaśne i takie na snieg odpowiednie.
 
Do góry