reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kupka niemowlaka

Dołączył(a)
10 Grudzień 2019
Postów
10
Witam wszystkich serdecznie. Nasza 5 Miesięczna córka od jakiegoś czasu ma glosne i strasznie śmierdzące gazy. Kupkę robi średnio co 2 dni przy czym jest ona bardziej rzadka i wsiąka w pieluszke. Dzięki jest cały czas na piersi. Dobrze przybiera na wadze śmieje się ogólnie prawidłowo się rozwija. Martwią nas tylko te gazy i kupka.. czy ktos mial podobny problem lub go ma ? Z góry dziękuję za odpowiedź
 
reklama
Budzi się z krzykiem i płaczem na ten brzuszek.. Nie wiemy co robić..
A czy rozszerzacie już dietę.?
Zacznijcie podawać przez parę dni delicol do jedzenia lub po i obserwujcie, powinno być lepiej, pamiętam mój mały też w tym okresie miał problem z brzuszkiem, masujcie ugniatajcie nóżki, na noc przed snem możecie spróbować włożyć rurkę windi do pupki gazy powinny wyjśc ewentualnie kupka i może zobaczycie poprawę (oczywiście nie używajcie tego ciągle) jak dziewczyna karmi piersią niech zacznie odbijać, chwilę ponosi, ja po tym również widziałam poprawę.
 
reklama
A czy rozszerzacie już dietę.?
Zacznijcie podawać przez parę dni delicol do jedzenia lub po i obserwujcie, powinno być lepiej, pamiętam mój mały też w tym okresie miał problem z brzuszkiem, masujcie ugniatajcie nóżki, na noc przed snem możecie spróbować włożyć rurkę windi do pupki gazy powinny wyjśc ewentualnie kupka i może zobaczycie poprawę (oczywiście nie używajcie tego ciągle) jak dziewczyna karmi piersią niech zacznie odbijać, chwilę ponosi, ja po tym również widziałam poprawę.
Nie jeszcze nic poza mlekiem nie dostaje
 
Aha, no niestety tak bywa z dziećmi.. Tak jak mówiłam kupcie coś na brzuszek,masujcie, kładzcie na brzuszek, możecie nzamiast windi wsadzić termometr tak jak mierzycie i porobić malutkie kółeczka nim, powinna być ulga, tylko nie używajcie tego często, ale gdy widzicie że boli i nic nie pomaga,
 
Aha, no niestety tak bywa z dziećmi.. Tak jak mówiłam kupcie coś na brzuszek,masujcie, kładzcie na brzuszek, możecie nzamiast windi wsadzić termometr tak jak mierzycie i porobić malutkie kółeczka nim, powinna być ulga, tylko nie używajcie tego często, ale gdy widzicie że boli i nic nie pomaga,
Podajemy biogaie I czasami sab simplex
 
Może za dużo mieszacie tego? Podawajcie jedno ale systematycznie.. a jesli nie pomaga to ja bym wybrała się do lekarza, chyba że jeszcze inna mama wam coś podpowie.
 
reklama
Do góry