reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kupka (zdjęcie)

Dołączył(a)
15 Październik 2020
Postów
9
Dziewczyny,
Wiem że tu diagnozy nie dostanę nie szukam. Po prostu chce wiedzieć czy któraś z mam miała podobną sytuację. Nadmienię że oczywiście już jesteśmy umówieni do lekarza.
Córka 4 miesiące karmiona wyłącznie mlekiem modyfikowanym. Jakiś czas temu problemy z zaparciami po probiotyku i espumisanie się unormowało. Od wczoraj robi luźne kupy po kilka w ciągu dnia. (zwykle robi 1 max2) w dodatku w stolcu pojawia się śluz. W zaczeniu zdjęcie. Mam się martwić bardzo czy nie jest tak źle jak mi się wydaje?
 

Załączniki

  • IMG_20201015_113311.jpg
    IMG_20201015_113311.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 6 733
  • IMG_20201015_113259.jpg
    IMG_20201015_113259.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 1 725
reklama
Mój synek robił takie kupy,ale on był karmiony tylko piersią. To ciemne w naszym przypadku to była krew :( okazało się, ze synek miał nietorelancje laktozy wyszło w badaniu „ciała redukujace - badanie kalu” robiłam w diagnostyce. Do każdego karmienia musiałam podawac delikol.. przeszło jak miał 6 miesięcy i zaczęliśmy rozszerzać dietę. Śluz może być na zęby ale tutaj ja widzę, jeszcze ciemne grudki? A to już raczej nie jest objaw zębów. Nie zmienialiscie mm?
 
Mleko od początku mamy to samo. Są w kupie takie brozowo-zielone grudki. Córka ogólnie jest pogodna i nie wydaje się żeby jej coś dolegało. Bawi się zjadła ładnie tylko te kupy trochę mnie martwią 😒
 
Takie kupy są po mleku modyfikowanym. Jakim karmisz?
Jeśli Nan Pro 1, to tam jest duża zawartość żelaza dlatego taki kolor, co do śluzu to sie nie wypowiem, bo u mojej corki nie bylo, ale wydaje mi sie ze to raczej normalna sprawa.
 
Ja bym ogólnie na Twoim miejscu zrobiła zdjęcie kupy :) i oczywiście na spokojnie ;) mój synek tez był pogodny, przybierał aż nadto, zero płaczu, boli brzucha... tylko ta kupa..
 
reklama
Ja bym ogólnie na Twoim miejscu zrobiła zdjęcie kupy :) i oczywiście na spokojnie ;) mój synek tez był pogodny, przybierał aż nadto, zero płaczu, boli brzucha... tylko ta kupa..
Już jesteśmy też po konsultacji z lekarzem. Mała dostała leki i mamy obserwować jak nie będzie poprawy to mamy się pokazać w przychodni. I wtedy pewnie badania.
 
reklama
Do góry