reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kupki-temat rzeka

maly ma prawiw 6 miesiecy i wzyp ponad 7 kg ale wczoraj zrobil kupe i to nawet duzo cieze sie bardzo moze lek zacza dzialac widac ze na poczatku byla twarda a potem juz miala lepsza konsystencie wiec moze mu perzeszlo mysle ze od kaszki ryzowej bo ona zapiera a ja nie wiedzialam ale odstawilismy kaszke i mam nadzieje ze bedzie dobrze dzieki i pozdrawiam
 
reklama
Ostatnio dowiedziałam się, że na kolki i bóle brzuszka dobre są probiotyki. W aptece polecono mi kropelki Biogaia. Od dwóch tygodni podaję je mojej córeczce i już widzę poprawę. Anusia jest spokojniejsza i nie męczą jej te dolegliwości.
 
mój mały ciągle ulewa. pal licho jeśli to tylko taka niewielka stróżka cieknąca po policzku, ale czasem wymiotuje dość sporo. nie chlusta z niego co prawda na odlgłość metra, ale trochę chlusta, zwłaszcza ostatnio. ma 6 tygodni. spytałam o to położną, powiedziała, że może mam dużo pokarmu i mały je łapczywie. miałyście tak?​
 
hello
moja tez ulewala dosc mocno tez sie tym martwilam ale wyrosla z tego cierpliwosci.sprobuj dawac mu mniej ale czesciej.
 
Moja Hania ulewała na potęgę. Jak zaczęłam wprowadzać kaszki i kleik problem sam zniknął. Czekaj cierpliwie, jeśli dobrze przybiera na wadze, to chyba jest ok. :-)
 
hehe, też tak trochę miałam. Chociaż Lenka to książkowy okaz zdrowia: za spokojna, może ma autyzm? za ruchliwa, ADHD? suchy placek, skaza białkowa??? :D
teraz wyluzowałam, doszłam do wniosku, że natura tak to wymyśliła, żeby matki bez instrukcji mogły małe skutecznie wychować :)
 
em dobra rada podloz sobie pod nogi lozeczka gdzie maly ma glowke grube ksiazki zeby byl kąt nie za duzy ale jednak maly nie bedzie ci tak ulewal a jesli przybiera na wadze to nie masz sie czym przejmowac to poprostu nie dojrzalosc przelyku przejdzie mu
zdjcie004ib5.jpg

3450 g i 55 cm






Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko,a ja ...Twoja mama!
 
oo, dodam, że ten sposób z łóżeczkiem jest również zajebisty jak dziecko ma katar. U mnie się sprawdził bardzo dobrze. Leżąc płasko mała co chwilę się budziła bo nie mogła swobodnie oddychać przez nos i wyła. Jak podłożyłam książki nie zatykało jej tak bardzo i spała jak suseł!
 
reklama
moj maly tez strasznie ulewal czy zjadl uzo czy malo poprostu tak ma niekiedypotrafil zwymiotowac na mnie na siebie i na wszystko do okola ale od 1,5 miesiaca daje mu zageszczacz do mleka mojego i teraz nie ulewa tylko w nocy jak zje cysia to nie ulewa przybiera na wadze dobrze ma prawie 6 miesiecy ale jak nie ma tego zageszczacza to hlusta strasznie lekarze powiedzieli ze wyrosnie ale zebym mu dawala bo jak zjadl hlusnelo mu sie to dalej byl glodny i plakal i zjadl i znowu to samo moze twojej dzidz to nie potrzebne ale jesli masz wontpliwosci to ic do lekarza sz\koda by maluszek sie meczyl pozdrawiam
 
Do góry