reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kupki-temat rzeka

Przede wszystkim nie powinnas dawac pieciomiesiecznemu dziecku zielonego groszku!!!!
Dawaj mu duzo picia i owocow.
Tak jak pisza dziewczyny najpierw podraznij odbyt termometrem (urzyj oliwki na koncowke termometru). A jezeli to nie pomoze to zastosuj czopki. :blink:
 
reklama
U mnie w Szwecji po 5m dodaje sie groszek do sloiczkow:tak:a na zatwardzenie mozesz podac deserek ze sliwek suszonych lub deserek brzoskwiniowy bo te owoce pomagaja bardzo i dzialaja rozluzniajaco..pozdrawiam
 
Hej dziewczyny ja tez witaminy K nie podawalam i prawde mówiac nie słyszałam nawet o niej a kupki i objawy mialam takie same jak madzik i u mnie sprawdził sie espumisan. Te kupki z bąbelkami to nic innego jak kolka i nam pomagał.
 
WITAM ! jestem mama 5 miesiecznego syna.moj synus od urodzenia robil kupki co 2-3 dni ,a zdarzalo sie nawet co5 dni.karmie piersia i lekarz zalecil mi podawac soczek jablkowo-marchewkowya ja miesiac temu wprowadzilam mu sliwki suszone z gerbera,i problem minol.Teraz kupki sa codziennie.:-)POZDRAWIAM
 
Witam! Jestem mama 6 miesiecznego Kacperka i tez mamy problemy z wyproznianiem, od kiedy mały zaczał jesc dodatkowe pokarmy wyproznia sie raz na 5 dni, u nas sprawdziło sie jabłuszko swieze i soczki jabłkowe jak rowniez tu rada połoznej oprocz cycusia podaje do picia herbatke z kopru włoskiego
 
witam mamusie:)
u nas to samo, synek ma teraz 2 i pol miesiaca i przez pierwsze 7 tyg. to kupka byla 6 - 8 razy dziennie a teraz co 4 dni, ale dalej jest plynna i widze ze go to nie meczy wiec przestalam sie przejmowac (za rada lekarza) ale na poczatku oczywiscie wpadlam w panike:). Mam tylko nadzieje, ze jak zaczne mu wprowadzac nowe jedzonko poza piersia to nie zamieni sie w zatwardzenie:(
 
Hmm moja córcia też tak ma, w niedziele skończy 2 miesiące i od 2 tyg mamy ten sam problem, kupka raz na 3-4 dni bez większych problemów,choć dziś po przebudzeniu,po karmieniu zaczęła tak płakać i prężyć się że nie wiedziałam co jej jest,gazy odchodzą ładnie a kupki jak nie ma tak nie ma.
W poniedziałek zrobiła kupkę i dopiero wczoraj znów ale tym razem bardzo malutko, nie wiem czy to ma znaczenie ile jej robi czy ważne że w ogóle????

Dodam że jest tylko na piersi.
 
reklama
Witam
Mam pytanie mój synuś w ciągu dn sa kilkakrotnie robi kupkę . Jak często niemowlak powinien sie wyprozniac w ciagu dnia ? Jestem ojcem zaledwie kilka dni dlatego być m oże jestem zbyt przewrażliwiony ale wolę się dowiedzieć.
 
Do góry