reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kupki-temat rzeka

reklama
witam dziewczyny , pilnie potrzebuje pomocy moje 4 tygodniowe malenstwo ma straszne zaparcia i od tego takze kolki...............meczy sie strasznie ,stosowalam lewatywe z wody ale nawet po niej nie zrobil kupki:(icon_sad.gificon_sad.gif
straszne...........
do picia daje rumianek ale takze nic.....jesli zrobil raz kupke to koloru czarno-zielonego i twarda jak niewiem lewdo co ja zrobil...a teraz juz niemoze. Jak myslicie sa jakies preparaty??czopki moze??dzieki ktorym lepiej sie zalatwi??
do picia podaje mleko NAN1 moze to po nim ma takie zaparcia??bardzo spi niespokojnie,kreci sie i wierci po kazdym wypiciu nan ma kolke niewiem moze mleko zmienic???
 
asiunia22 a dopajasz swoje maleństwo? Takie kupki w postaci bobków nie są normalne u niemowląt karmionych butelką. Wydaje mi się, że Twoje dziecko powinno dużo więcej pić, może być odwodnione. Radzę również jak najszybciej zasięgnąć porady u pediatry.
 
no cóż podawaj samej wody ona oczyszcza organizm podaj z 30-60ml przecież nie musi wszystkeigo wypić na raz a jak widzisz że najedzone ale szuka czegoś do jedzenia to podaj samej wody.
Ale jeśli to nie pomoże to jestem za czopkami natomiast lewatywa jest zabroniona robić takim maluchom mogą ją robić tylko osoby które mają pojecie o tym. No ale to moje zdanie! :)
 
A teraz przeczytałam Twój drugi wątek i jestem pewna że to od mleka!!! skonsultuj się z pediatrą aby Ci polecił inne mleko bo widocznie to twojej dzidzi nie pasuje!! a po co ma się meczyć??
 
no racja z lewatywa trzeba uwazac , mnei troszke douczyla moja pani pediatra jak mam ja robic:)dlatego moge sobie pozwolic bo tak to bym nawet sie nie zabrala:)
 
reklama
no wlasnie dzisiaj zadzwonie do niej bo niemozliwe zeby takie kupki byly.........moze ten NAN nie sluzy maluzkowi a niemoge patrzec jak sie tak meczy...
 
Do góry