reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kupki-temat rzeka

Mój Eryk ma skazę białkową (objawy to zaczerwienione policzki i czasem trochę śluzu w kupce), karmię go już tylko w nocy 2,3 razy a w dzień je inne rzeczy jak kaszka sinlac, owoce ze słoiczka, obiadek, który sama mu robię: marchewka, ziemniak i kawałek indyka lub kurczaka, pije też mleko NAN HA 2, herbatki hipp. czasem taki śluz w kupce się zdarzał ale dawno już go nie było i od dwóch dni jest znowu ale pojawia się też jakby takie mini wypróżnienie czasem z bączkiem a czasem tak po prostu słychać jakby to była mini kupka. Podaję synkowi herbatkę Lakcid (kiedyś pedistra powiedziała żeby mu ją podawać jakby śluz się pojawił). Drogie Mamy napiszcie czy u Waszych dzieci coś takiego występuje, co mówią Wasi lekarze i co robić?

Pozdrawiam
Sylwia
 
reklama
hihi, teraz jak zaczelam dawac sloiczki to juz wogole jest cala tecza. i straszny smrod :szok:

ble, na cycku byly palce lizac w porownaniu z tym teraz...
 
no moja nadal jest na cycku bo butelka to zlo najgorsze:-D i dostaje juz od jakiegos czasu deserki jablkowo gruszkowe i kupka nie jest pachnaca a sluz tez jest i niestrawiony pokarm rowniez:tak: ale mala juz nie ma problemow z zoladkiem wiec wszystko jest ok
 
Witam wszystkie mamy. Mam problem z moim trzytygodniowym synkiem. Boli go brzuszek, pręży się, wygina przed zrobieniem kupki. Jest ona rzadka tak jak była dotychczas, ale taka pienista. To chyba nie jest normalne. Może to kolka, ale czy pomagałoby mu przystawianie do piersi??? Po zrobieniu kupki śpi normalnie nawet 2,5 3 godziny.
Podaje mu witaminę K i praktycznie od tego czasu jest ten problem. Spróbuje ją odstawić. Czy któraś miała taki problem?
Ja spożywam przetwory mleczne i mleko od początku i mały nie miał z tym problemu. Może od tego?
Proszę o pomoc pozdrawiam
 
Nie wiem czy nie jest to jakaś alergiczna reakcja np na nabiał a nie ma jakiejś wysypki czy czerwonych policzków? Bo znaczyłoby to, że to moze byc skaza białkowa ... najlepiej idź z tym do pediatry :) będziesz spokojniejsza jak fachowiec Ci doradzi.
 
Ja też myślę, że to "pachnie" alergią i kolkami. Ja mam syna 3,5 miesięcznego i cały czas walczymy z jednym i z drugim. :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. A podawanie wit. K prawdopodobnie nie ma z tym nic wspólnego, poprostu te dwa fakty zbiegły się. Nie rezygnuj z podawania wit. K.
 
wlasnie ze wit K ma duzo wspolnego zwlaszcza jesli dajesz Vigantol moj maly jak to bal mial takie zaparcia i bole brzuszka polozna powiedziala ze to po wit. k odstawlam i jak reka odjal pzeszlo wszystko
 
reklama
Witam. ja także uważam, że dolegliwości brzuszne mogą mieć związek z podawaniem wit K. w naszym przypadku było podobnie-od kiedy zaczęłąm podawać-Kuba prężył się, wyginał i widać było,że cierpi. ja przestałam podawać i znacznie się poprawiło.
z resztą kiedyś słyszałam, jak wypowiadał się pewien lekarz i twierdził,że oleista konsystencja leków( w tym także wit K) jest przyczyną bólów brzuszka u Maluszków.
ale decyzję, czy przestaniesz podawać witaminę zostawiam Tobie.
pozdrawiamy:-)
 
Do góry