reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kupki-temat rzeka

sama mialam kiedys taki problem.Przy karmieniu piersia zalatwianie sie co pare dni jest normalne.Mleko matki trawione jest nieraz calkowicie takze jest ok jesli nie robi kupki przez pare dni.Co do koloru to moga byc kupi i zolte i zielone,wodniste wrecz czasami bardziej zbite.Nie masz sie co martwic.
Moja mala przez pierwsze 2 mies zalatwiala sie raz na pare dni a pozniej co karmienie to byla kupka i ze 2 razy w nocy.W tej chwili ma prawie 6 mies i robi 2 albo 3 razy dziennie.Poniewaz juz wprowadzilam sloiczki i kleik ryzowy kupki wygladaja bardziej zbite a ich kolor w zaleznosci co jadla .
 
reklama
mam pytanie moj synek od wczoraj robi zielonkawe kupki ze śluzem i grudkami jest już 8 tygodni na nutramigenie nie dawno miał pleśniawki dostawał flumycon i od soboty nie dostaje a od wczoraj ma zielone kupy ze śluzem czy ma to związek ze syropem bo przecież je mleko długo raz mu się już tak zdarzyło robić kupy ze śluzem ale to buło po szczepieniu ogólnie jest spokojny ale martwi mnie ten śluz i kolor i grudki tak od wczoraj
 
Moj maly tez jest na nutramigenie i u nas zielone kupki to standard ojj a jaki SMROD- no ale co sie dziwic mleko ochydne wiec jaka ma byc kupa ..
Moim zdaniem ne masz sie co martwic ...

 
Ostatnia edycja:
niby tak masz racje ale nigdy nie zdarzał mu się śluz a teraz ma jeszcze te grudki więc trochę się martwię....zawsze miał ok kuopke dwa razy dziennie musztardowa a teraz robio częsciej i ze sluzem od wczoraj
 
mój syn też jest na nutramigenie i robi zielone kupy cały czas czasem na początku także ze śluzem ale lekarz mówiże dopóki kupka nie zmienia konsystencji na bardzo płynna to znaczy że wszystko jest ok
a karmisz jeszcze piersią bo po piersi sa takie kupki ze śluzem
ale naprawdę nie masz się czym martwić
 
jest tylko i wyłącznie na nutramigenie już 8 tygodni od wczoraj robi kupke częściej bardzo śluzowatą i po troszezkę....wcześniej nigy takiego śluzu nie było robił maks dwie dziennie a teraz po troszku raz sam sluz raz kpka mała ze śluzem
 
jeżeli bardzo cie to martwi to idz po pediatry
Kubuś na początku robił kupki kilka razy dziennie potem jak zaczął jeść nutramigen to mu się zastopowało i robił co 2 dni takie wielkie że się z pieluchy wylewały:-D potem znowu mu sie poprzestawiało i robił 1 na dzień zbitą teraz robi 2 dziennie i czasem tez jest jeszcze z e śluzem i zielona
lekarz mi mówił że naprawdę dopóki nie jest to biegunka to znaczy że jest w normie
 
reklama
Do góry