reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kupki-temat rzeka

josia m wlasnie to miałam wczesniej zaproponowac ale skoro lekarz go oglądał...? eh ci lekarze naprawde truno o dobrego. u nas we wrocławiu jest teraz epidemia grypy jelitowej wiec drżę o małą...
 
reklama
Z pewnością za biegunkę jest odpowiedzialny wirus lub bakteria...zawsze tak jest:D przecież jelitówka też jest czymś wywołana:)

We Wrocławiu epidemia? Nie słyszałam...u nas w okolicy nikt nie choruje...tzn. ze znanych mi osób i dzieci.

Magnez, jak dzieci?
 
We Wrocławiu epidemia? Nie słyszałam...u nas w okolicy nikt nie choruje...tzn. ze znanych mi osób i dzieci.

u mnie w domu wszyscy po kolei mieli jelitówkę :moj mąż, moja mama, moj tato i siostra. Moi znajomi i dalsza rodzina tak samo. a w szkole (chodze do 2 lo na parkowej - okolice parku szcztnickiego) sanepid wysłał pismo do pielegniarki, że tak owa panuje.
 
Właśnie wróciliśmy ze szpitala. Poszłam jeszcze w sobote. Miały rotawirusa i wymęczyły sie straszliwie. Dzieki za rady i troske
 
Dziewczyny poradźcie, czy przy infekcji układu moczowego, u 5 miesięcznego niemowlaka (leczonej furaginum plus witamina C), moze jako objaw wystąpić śluz i krew w kupce?
Dotąd lekarze twierdzili, że Mała ma nietolerancję laktozy, zlecali Infacol i Delicol. 2 tygodnie temu odstawiłam Delicol. Na ostatniej wizycie lekarskiej pani dr stwierdziła, że to nietolerancja nie jest, i nie była, tylko przenoszony stan zapalny układu moczowego.
Ale mam wątpliwości, czy jednym z objawów tej infekcji może być śluz, krew, wzdęcia..
 
...gdyby chodziło o krew w moczu to mogłaby byc spowodowana infekcją układu moczowego...
Krew w kupce to raczej coś z jelitkami? O ile to krew- może coś innego???
Moja po brokułach robiła kupy takie jakby były skrzepy...
A jak normalna krew, nie scięta to lec do szpitala.
 
Witam
Mam ogromny problem.
Moj synek od urodzenia ma problem natury kupkowej.
Bardzo rzadko udaje mu sie zrobic kupke... do tej pory (a ma juz 3 miesiace) zrobil ich okolo 7-10.... w miedzy czasie zdarzalo mu sie miec troszke kupci miedzy posladkami....
KUpka- jesli juz sie zdarza ma konsystencje normalnej kupci niemowlaka... tzw musztardka.
Na codzien niunio puszcza bardzo smierdzace baczki... do tego prezy sie okrutnie i napina ale niestety bez efektu :(

Czy ktoras z mam miala taki problem??


ps. synus karmiony piersia, dobrze przybiera i jest radosny.
 
Ostatnia edycja:
yovita1 mieliśmy taki sam problem. Maja także nie robiła kupek jeżeli już robiła to z naszą pomocą, do tego strasznie się prężyła, płakała, napinała. Okazało sie że to wina mleka. Karmisz piersią czy mieszanką? zmieniliśmy mleko na bebilon 1 i Maja zaczeła sama robić kupki tak co 2 dzień. Problem do końca nie zaniknął dalej się pręży i napina ale nie tak jak wczęsniej. Idziemy jeszcze do lekarza w tej sprawie być może coś z jelitkami jest nie tak.
 
reklama
Powinnaś skonsultować się z lekarzem, powinien dać skierowanie na badanie usg itd... Nikola miała takie problemy, sama w ogóle nie robiła kupy, winą była skaza białkowa, źle dobrane mleko i do tego kolki. Dopiero leczenie pomogło pozbyć się problemu, oczywiście miała robione wszelakie badania.
Moja rada - idź do lekarza.
 
Do góry