reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kupki..

Macio przy zmianie mleczka na 2 też zaczał robic kupki smierdzace trwadsze i brazwo - szare. Lekarz powiedział ze to normalne przy wzdogacaniu diety i zmianie mleczka.
 
reklama
przy zmianie mleczka na 2 często podobno bywa tak ,ze kupki robią się twardsze i bardziej śmierdzące :( dlatego pediatra mówiła, zeby wprowadzać mleczko następne stopniowo (tzn. na początku jedno karmienie , później dwa itd. ) to powinno nieco złagodzić objawy (chociaż reguły nie ma...)
 
Ratunku! :( Kasia od tygodnia dostaje oprócz piersi jabłko (przecier) i simlac (kaszka nestle) i... Ma problemy z wypróżnianiem. Strasznie płacze, napina się cały dzień żeby zrobic... Jak jadła samo jabłko było ok, ale ten simlac.... czy któraś z was dziewczyny miała podobny problem? Czy z czasem to przejdzie? I czy jest jakikolwiek sposób by nauczyc dziecko pić cokolwiek innego niż moje mleko? (smoczka i kubka nie chce : :(
 
reklama
emih moja mała też smoczek był be a kubek nie kapek to zapmnij ::) więc kubek nie kapek odłożyłam na później a w butelce zmieniłam smoczek na inny kształt i nawet ładnie jej wychodzi picie herbatki :) a kaszka przez smoczek jest be i co ja mam z tym zrobić ?

w koncu wróciłaś na bb! emih
 
Do góry