reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kupki..

cammi

Entuzjast(k)a
Dołączył(a)
7 Marzec 2005
Postów
499
Miasto
Oświęcim
Hej wszystkim czy wasze pociechy robią regulanie kupki bo moja właśnie od dwóch tygodni przestała.. nawet 5 dni potrafi nie robić pomimo tego że daję jej codziennie plantex. Dopiero po czopku glicerynowym robi.. ja juz nie wiem co robic..
 
reklama
Raz dziennie robi zawsze, czasem zdaży się i dwa razy. A jakieś dwa tygodnie temu robiła jeszcze dwa - trzy razy ale jak zaczął pić herbatkę hippa to robi raz.
 
Maja robi kupkę raz dziennie, chociaz w ubiegłym tygodniu było co 2 dzień. A herbatki pije bardzo mało.

Cammi, z tego co wszyscy mówią, to jak karmisz naturalnie, to moga byc takie przerwy.
 
mój mały do dzisiaj robił regularnie raz dziennie (nawet godzinę miał określone)...jednak dzisiaj już mu się pozmieniało i nie robił jeszcze wcale...
 
moja miała taki czas kiedy 5 dni nie zrobiła wcale i nic się nie działo,a później wszystko wróciło do normy ;D
 
Mój Mateusz też ma ten problem. Od trzech dni nie robił i widzę, że się męczy. Dostaje Debridat ale to nie pomaga. Chyba pójdę do apteki po te czopki glicerynowe, chociaż pani doktor na razie nie kazała ich brać. I bądź tu człowieku mądrym.
 
ja osobiscie pomagam termometrem, jezeli widzę, że bardzo chce zrobić a nie moze... a czasem wystarczy tylko poprzygyniac nózki do brzuszka. No i oczywiście otwarta pielucha, wtedy najlepiej robi :laugh: ale ostatnio na szczęście radzi sobie sam :) z tym że... ostatnie trzy kupki były takie ciągnące, jakby jakies śluzowe niteczki... nie wiecie co to może znaczyć?
 
uważajcie dziewczyny na termometry,nie uzywajcie ich za często bo po pierwsze mogą zniszczyć sluzówkę w odbycie a po drugie dziecko może potem nie dawać rady samo kupkać.
 
reklama
Adaś też robi raz albo 2 razy dziennie i to o określonych porach, wcześnjie rano ok 6-7 zależy jak pije, a potem w południe ok 10-11. Ciśnie tak, ze robi się biedactwo cały czerwony ale kupki są w sumie dość rzadkie, także nie ma problemu z zaparciem. I oczywiście najlepiej mu się robi do świeżo przebranego pampersa. ;D
 
Do góry