reklama

Kupony rabatowe do sklepów i zbieranie punktów za zakupy

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez Nanncy, 29 Listopad 2014.

1. Nanncy

Nanncy Fanka BB :)

Hej,

Nigdzie nie znalazłam wątku z zakupami dla maluszków :sorry:. Moźe źle szukałam....Postanowiłam załozyć temat tutaj, na pogaduszkach :happy:.

Jestem mamą Majówkową 2014. Po urodzeniu córeczki zaczęłam mocno oszczędzać oraz szukać możliwości zarabiania w internecie, zbierania wszelkich kodów, kuponów na zakupy itd. Ciekawą stronką okazała się Quassa, którą Wam polecam, ponieważ oferuje kupony rabatowe do wielu sklepów internetowych, nie tylko dla maluszków ale także dla mamuś i tatusiów. Dodatkowo, za zakupy w sklepach internetowych zbiera się punkty, które można później wymienić na gotówkę lub kupon rabatowy. Poza zakupami punkty można również zbierać za oglądanie reklamowanych produktow.

Ponieżej link do programu:

https://www.qassa.pl/341442

Polecam i zapraszam! :)

Ostatnia edycja: 29 Listopad 2014
  2. karol.gem

karol.gem Początkująca w BB

Ja korzystam z aplikacji Promocje, kupony i kody rabatowe | BluePocket - Kieszeń pełna korzyści. Dużo kuponów rabatowych, promocji, kodów itp. Nie sprawdzałem, ale ubrania dla dzieci też podobno można z jej pomocą kupić za mniejsze pieniądze.

Ostatnia edycja: 8 Grudzień 2015
  3. reklama
  4. BajkoweUbranka_pl

BajkoweUbranka_pl Fanka BB :)

Ja nawet nie wiedziałam o istnieniu takiej aplikacji,dzięki za namiar bo od tej chwili będę mieć go na uwadze. Poza tym dosyć często zwracam uwagę na kupony i promocje w sklepach,więc to będzie jak znalazł:)

5. luna89

luna89 Fanka BB :)

Świetne promocje są teraz na Złotych Wyprzedażach z okazji ich 5 urodzin. Można tam znaleźć naprawdę fajne rzeczy, również ubrania dla maluszków, więc warto zajrzeć, bo oferty rabatowe codziennie się zmieniają i są coraz bardziej atrakcyjne.

6. agnieszka888

agnieszka888 Zaciekawiona BB

Zajrzyjcie na www.kodymody.com - sklep zajmuje się sprzedażą markowych ubrań od polskich projektantów, można trafić na ciekawe promocje i rabaty.

7. mala_ania

mala_ania Fanka BB :)

Musze obczaic ta aplikacje tez. Przyznam szczerze ze nie mam glowy do tych kodow, kuponow itd. A mozna zawsze troche pieniazkow zaoszczedzic w tenn sposob

8. FigurkiSwiata_pl

FigurkiSwiata_pl Zaciekawiona BB

Czasem są naprawdę przydatne i dzięki nim można zaoszczędzić,a przecież te punkty tak czy inaczej zbieramy więc łączymy przyjemne z pożytecznym,bo ostatecznie korzyść jest na naszą stronę.

9. motilla.K

motilla.K Początkująca w BB

Ja co jakiś czas dostaję fajne rabaciki za kupowanie w tym samym sklepie po raz kolejny :-) Np. taka odzież damska jaką lubię jest w sklepie Kolekcja Damska – Sklep internetowy Diverse Z reguły tylko przeglądam w sieci, a potem idę do galerii jak coś mi wpadnie w oko, bo nie lubię kupować sobie ubrań przez internet i kupony dostaję do ręki :happy:

Ostatnia edycja: 6 Październik 2015
  10. reklama

Poleć forum