reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kupowanie wózka ze sklepu internetowego

MoNiaant

Początkująca w BB
Dołączył(a)
4 Styczeń 2013
Postów
25
Miasto
Poznań
Mam pytanie odnośnie kupowania wózka przez internet, chodzi mi o nowe wózki. W sieci spotkałam się z wieloma bardzo fajnymi i w dobrych cenach, a w sklepach o takie dość ciężko (no przynajmniej ja mam chyba pecha). Tak więc chciałam się dowiedzieć, czy znacie jakieś fajne sklepy internetowe dobrych firm, które mają w ofercie wózki wielofunkcyjne. Ja już kilka stronek przeglądałam, ale nie będę na razie sugerować, poczekam pierw na Wasze propozycje (mam nadzieję oczywiście:) Z góry dziękuję:)
 
reklama
Widziała Pani wybrany wózek w sklepie stacjonarnym? Moge spytać o model? jeśli w swoim miescie go Pani znalazła prosze spróbować zajść do tego sklepu i negocjować cenę :) Często tak jest w dzisiejszych czasach i jeśli sprzedawca jest w miare ogarnięty i ma taką możliwość to bardzo możliwe że na podobna cene jaką Pani znalazła w internecie się zgodzi.
 
Pielgrzym - model jaki wybrałam to Volan z Knorr baby. Już go zamówiłam:) Czekam aż przyślą. Ale nie widziałam go na żywo;/ Mam jednak możliwość go odesłać jeśli nie spełni moich oczekiwań. ja zamówiłam po prostu ze sklepu internetowego i nie miałam możliwości obejrzeć go w realu. Ale mam nadzieję, że będzie taki jak na zdjęciach. Dzwoniłam do tej firmy, pytałam dużo o ten wózek i uzyskałam konkretne odpowiedzi także myślę, że będzie ok:)
 
Pisałam ostatnio, że czekam aż przyślą mi wózek. Wczoraj przyszedł:) Jestem zadowolona, wszystko jak na zdjęciach. Fajna duża gondolka, spacerówka też ok. Jak narazie wszystko się zgadza. Byli wczoraj u nas znajomi i wzięliśmy ich synka na spacerek naszym wózkiem (spacerówką) i sprawdza się ok. Na śniegu dał radę także jest ok:) Jestem zadowolona, mogę polecić knorr baby. Moje oczekiwania spełnił, ale na 100% będę mogła powiedzieć jak będę go używać na co dzień. Wtedy dam znać.
 
Do góry