reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kupy u dziecka

Jak dzieci nie bardzo chcą jeść, to na spacery zabieram muffinki, ciasteczka owsiane albo placki własnej roboty, z przepisów na alaantkowe. Posiłki pełnowartościowe, a po zabawie w parku dzieci chętniej siadały na ławce i zjadały coś takiego.

U nas się chrupków, wafelków i ciasteczek praktycznie nie je. Są to przekąski na imprezy, a czasami do samochodu na podróż dłuższą niż 30 minut (chociaż wiem, że jedzenie w aucie nie u każdego przejdzie). Owoce jak najbardziej - jako deser, albo do posiłku (np kanapki z masłem orzechowym i bananem).

A córka teraz (20 miesięcy) też nie chce jeść. I nadal jej nie daję zapychaczy. Jadlospis z wczoraj : pół banana i kubek inki, 2 jogurty naturalne z owocami, łyżka rodzynek, 3 pierogi ruskie, 2 kabanosy. Przez cały dzień. Do picia woda. I ona tak "normalnie" teraz je...
 
reklama
Do góry