reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kurs angielskiego dla mam z dziećmi

double_aga

Fanka BB :)
Dołączył(a)
9 Lipiec 2009
Postów
173
Miasto
warszawa
ponieważ nie wiem, gdzie mogłabym wkleić takie ogłoszenie, jeśli jest coś źle, poprawię, dajcie znać czujne mamuśki moderatorki :)

dziewczyny z Warszawy, w jakiejś ostatniej gazetce dziecięcej znalazłam ogłoszenie o kursach językowych Mama Learns Languages dla mam z dziećmi - mama się uczy a dzieciaczek w tym czasie przebywa w pokoju obok z opiekunką.

Kurs trwa pół roku, 2 razy w tygodniu po 2h lekcyjne (czyli tak naprawdę 1.5h), będzie się zaczynał w lutym i spotkania będą się odbywały w godz 10:00 – 11:30 oraz 12:00 – 13:30, poniedziałki/środy lub wtorki/czwartki. Koszt to 1410 zł za semestr.

Miejsce - koło parku Szczęśliwickiego na Włodarzewskiej.

Czy któraś byłaby zainteresowana, aby dołączyć? godziny są na tyle fajne, że po kursie mogłybyśmy iść na spacerek z maluchami do parku i potem wrócić do domu przygotować jakiś obiadek :) a przy okazji szkolimy sobie język, wychodzimy do ludzi, coraz częściej będzie cieplej, więc może i jakieś rolki do wózka po parku w maju :D aby zgubić nabrane kilogramy :D

Dajcie proszę znać, jeśli któraś będzie miała ochotę, ja jestem chętna, ale żeby grupa ruszyła, musi nas być co najmniej 4.. To naprawdę fajne, żeby nie zastać się w domu i nie dać zmęczeniu przy dzieciaczkach... a przy okazji wracamy do pracy po urlopie i ... zabijamy szefa informacją, że nie musi się martwić o nas, że się zastałyśmy, podczas urlopu macierzyńskiego nauczyłyśmy/podszkoliłyśmy sobie język :)
 
reklama
hej dziewczyny,

a ja już chodzę na taki kurs, tylko dzieci sa z nami na zajęciach. Jesteśmy we 3 (plus dzieciaki), chodze od padziernika i jestem bardzo zadowolona. Placilam 750 za semestr. jakby ktoras chciala to polecam:
Akademia językowa Brooklyn
i tam musicie znalezc Active Mummy (tak sie nazywa ten kurs)
 
Dziewczyny, jeśli wciąż jesteście zainteresowane zajęciami języka angielskiego dla mam z dziećmi to zapraszam na zajęcia konwersacyjne organizowane w klubokawiarni MamamiJa w Ursusie. Istnieje możliwość pozostawienia dziecka pod opieką opiekunki na placyku zabaw w kawiarni, a zajęcia odbywają się w zamkniętej sali. 1 x w tygodniu 1h. Kurs zaczyna się 13 września 2016 r. o godz. 111.30. Szczegóły w wydarzeniu:
Link do: “Mama talking” konwersacje dla mam
lub na stronie Fundacji, która jest organizatorem kursu: Link do: Mama talking – Fundacja Strefa Innowacji
Zapraszam:)
 
reklama
Dziewczyny, jeśli wciąż jesteście zainteresowane zajęciami języka angielskiego dla mam z dziećmi to zapraszam na kurs konwersacyjny do klubokawiarni MamamiJa w Ursusie. Zajęcia zaczynają się 13 września o godz. 11.30 i odbywają się 1 raz w tygodniu, 1h. Dzieci mogą byćz mamami lub pod opieką opiekunki w sali zabaw. Więcej informacji w wydarzeniu:
Link do: “Mama talking” konwersacje dla mam
lub piszcie bezpośrednio do mnie na adres fundacjastrefainnowacji@gmail.com

Zapraszam:)
 
Do góry