reklama

Kurs gotowania w twoim domu?

Temat na forum 'Bydgoszcz' rozpoczęty przez zar-a, 15 Luty 2010.

1. zar-a

zar-a Zaciekawiona BB

Witam wszystkie uczestniczki forum

Mam do Was pytanie - czy było by zainteresowanie KURSEM GOTOWANIA U WAS W DOMKU??

Mam koleżanki - młode mamy, żony które niestety nie potrafią gotować lub też nie za. dobrze sobie z tym radzą - a bardzo by chciały zrobić wrażenie na rodzinie no i w odpowiedni sposób odżywiać swoje pociechy

Jestem Technikiem Technologii Żywienia a gotowanie to moja pasja i pomyślałam że mogę organizować takie indywidualne kursy gotowania w domu u klientki.

Proszę Was o opinię czy ma to przyszłość w naszym mieście bo w innych miastach już się pojawiły takie oferty ale nie koniecznie w domu klienta a ja myślę że jeśli ma się kobietka nauczyć gotować to powinna czuć się swobodnie w kuchni - więc najlepiej w swojej.

2. grudnióweczka

grudnióweczka Fanka BB :)

Moim zdaniem świetny pomysł ;-)

3. reklama
  4. Madziara

Madziara Sierpniowa mama'07

Myślę, że pomysł fajny. Proponuję stworzenie własnej stronki na ten temat i zrobienie ogłoszeń a na pewno klientów znajdziesz.

5. AgnesBest

AgnesBest Fanka BB :)

:tak: mnie się bardzo podoba ten pomysł, zwłaszcza, że w domu :-) z chęcią rozwinęłabym swoje umiejętności i wiedzę na temat prawidłowego odżywiania

6. FotoIza

FotoIza Fotograf

Ja dla odmiany z Tych co nie lubią gotować i nie cierpie jak mi ktoś sie po niej kręci ;-)

7. Rybcia_21

Rybcia_21 Fanka BB :)

Bardzo fajny pomysł.Na pewno dużo osób zainteresuje taka lekcja z gotowania we własnym domu.
    Dobrze by było jak byś się ogłosiła na necie ze swoją stronką.

8. kita333

kita333 mama Bianki i Gracjana

Fajny pomysł może się udać:-)

9. starka

starka Początkująca w BB

Mam pewien pomysł na ten temat,proszę o kontakt.
    Moj mail star_1@tlen.pl
    Justyna ;-)

10. reklama

Poleć forum