reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kurs gotowania w twoim domu?

Dołączył(a)
10 Listopad 2009
Postów
12
Witam wszystkie uczestniczki forum

Mam do Was pytanie - czy było by zainteresowanie KURSEM GOTOWANIA U WAS W DOMKU??

Mam koleżanki - młode mamy, żony które niestety nie potrafią gotować lub też nie za. dobrze sobie z tym radzą - a bardzo by chciały zrobić wrażenie na rodzinie no i w odpowiedni sposób odżywiać swoje pociechy

Jestem Technikiem Technologii Żywienia a gotowanie to moja pasja i pomyślałam że mogę organizować takie indywidualne kursy gotowania w domu u klientki.

Proszę Was o opinię czy ma to przyszłość w naszym mieście bo w innych miastach już się pojawiły takie oferty ale nie koniecznie w domu klienta a ja myślę że jeśli ma się kobietka nauczyć gotować to powinna czuć się swobodnie w kuchni - więc najlepiej w swojej.
 
reklama
Myślę, że pomysł fajny. Proponuję stworzenie własnej stronki na ten temat i zrobienie ogłoszeń a na pewno klientów znajdziesz.
 
:tak: mnie się bardzo podoba ten pomysł, zwłaszcza, że w domu :-) z chęcią rozwinęłabym swoje umiejętności i wiedzę na temat prawidłowego odżywiania
 
Bardzo fajny pomysł.Na pewno dużo osób zainteresuje taka lekcja z gotowania we własnym domu.
Dobrze by było jak byś się ogłosiła na necie ze swoją stronką.
 
reklama
Do góry