reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kurs zmniejszania zdjęć

Po co sobie tak utrudniać życie. Ja też na początku się męczyłam i zmniejszałam zdjęcia za pomocą photoshop za dużo roboty.
Za jednym zamachem zmniejszacie i wstawiacie swoje zdjęcię.
Wejdzcie http://www.imageshack.us/ Dla przypomnienia wybieracie zdjęcię za pomocą przegladaj niżej zaznaczacie resize image a 800x600 choć ja wybieram 1024x768 klikacie host it.
Czekacie i na samym dole jest Direct link to image I kopiujecie swój link. i Gotowe by wżucić swoją fotkę :)
 
reklama
Cześć dzieki za wskazówki jak pomniejszać zdjęcia. Udało mi sie przez painta. Oto rezultaty..
 

Załączniki

  • maja1.JPG
    maja1.JPG
    54,3 KB · Wyświetleń: 901
  • maja2.JPG
    maja2.JPG
    54,7 KB · Wyświetleń: 887
Płock-Asia pisze:
A jakie nie? Wiem, że nigdy nie miałam z tym problemu ale wszystkie moje zdjęcia są w formacie JPG

te które są za dużych rozmiarów nie mogą przekraczać 1024 kB
 
gaga jakzrobiłaś całe pasmo tych zdieć malutkich bo ja pozmniejszałami i w moim profilu da sie wkleić tylko dwa bo jest określona liczba znaków.
 
oliwka ja je zmniejszyłam sobie i zrobiłam w photoshopie jako jedno zdjęcie, czy obrazek jak zwał tak zwał, a potem normalnie przez stronkę z żabą
 
reklama
gaga a możesz mi napisać gdzie tam sie to robi w tym photoshopie bo chyba jestem ciemna ,kombinowałam i nic.
 
Do góry