reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwalifikacja Salve/Medeor Łódź

Oleczqa002

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Czerwiec 2020
Postów
3 159
Miasto
Łódź
Cześć,
Czy któraś z Was może mi powiedzieć jak dokładnie wyglada wizyta kwalifikacyjna do Medeora/Salve w Łodzi? czy to jest samo przeglądanie papierków czy również wykonywane są badania typu usg?
Idę w przyszłym tygodniu, ale ciekawość mnie zżera 😉 dodam, że na rozmowę do Salve umówiłam się bezpośrednio do dr Wilinskiego, a nie na tą telefoniczną.
Z góry dziekuje za odpowiedzi 🤗
 
reklama
Cześć,
Czy któraś z Was może mi powiedzieć jak dokładnie wyglada wizyta kwalifikacyjna do Medeora/Salve w Łodzi? czy to jest samo przeglądanie papierków czy również wykonywane są badania typu usg?
Idę w przyszłym tygodniu, ale ciekawość mnie zżera 😉 dodam, że na rozmowę do Salve umówiłam się bezpośrednio do dr Wilinskiego, a nie na tą telefoniczną.
Z góry dziekuje za odpowiedzi 🤗
Ja miałam kwalifikację do Medeora. Jest przeglądanie papierków i badanie na fotelu. USG nie ma :) później dostajesz skierowanie na ktg.
Dodam że tak wygląda kwalifikacja do porodu SN, nie wiem jak do CC :)
 
Ja rodziłam w Salve, kwalifikacja to przegląd wszystkich badań i robią USG.
Cześć,
Czy któraś z Was może mi powiedzieć jak dokładnie wyglada wizyta kwalifikacyjna do Medeora/Salve w Łodzi? czy to jest samo przeglądanie papierków czy również wykonywane są badania typu usg?
Idę w przyszłym tygodniu, ale ciekawość mnie zżera [emoji6] dodam, że na rozmowę do Salve umówiłam się bezpośrednio do dr Wilinskiego, a nie na tą telefoniczną.
Z góry dziekuje za odpowiedzi [emoji847]
 
Czy umawialas się bezpośrednio na kwalifikacje do dr Wilinskiego? Jeśli tak to w jaki sposób ? :)
I czy ja wizycie będziesz mieć przygotowane wszystkie badania?
 
Czy umawialas się bezpośrednio na kwalifikacje do dr Wilinskiego? Jeśli tak to w jaki sposób ? :)
I czy ja wizycie będziesz mieć przygotowane wszystkie badania?
Ja się umówiłam telefonicznie do dr Wilińskiego na kwalifikacje do Salve - nr. tel wzięłam ze ZnanyLekarz.pl 😉
Tak, wizytę mam w środę i już mam przygotowane wszystkie dotychczasowe badania.
 
reklama
Nie, kwalifikacje miałam u jakiejs kobietki,nazwiska nie kojarzę.Ja dzwoniłam po prostu do Salve i oni mnie umawiali do przychodni gdzie miałam najbliżej (byłam na Rzgowskiej). Wszystkie papiery wypełniałam w dniu kwalifikacji na recepcji,potem wizyta i od razu otrzymałam wszystkie papiery do szpitala
A byłaś u dr Wilinskiego w gabinecie na kwalifikacji czy w Salve?
 
Do góry