reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwarantanna a poród.

kasik081

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Sierpień 2019
Postów
432
Dziewczyny jak to obecnie jest.
Oczywiście chodzi o wiarygodne źródło.

Obecnie jestem w 36tyg.
Jeżeli do dnia porodu trafię na kwarantanne (dzieci chodzą do szkoły A tam przypadków coraz więcej), to co się dalej dzieje?
Wizyty u ginekologa?
Poród, jaki szpital?
Co po porodzie? Rozdzielą mnie z dzieckiem???
Jak to wygląda?
 
reklama
reklama
Hmmm a co w sytuacji gdyby kobieta zrobiła sobie prywatnie test na covid i dałby wynik negatywny? Ciekawe czy wtedy może jechać do każdego szpitala i być normalnie traktowana...
 
Byłam na kwarantannie ok 4 tygodnie, ginekolog poinformowała mnie, że jeżeli coś by się działo to mam jechać na jednoimienny (wtedy jeszcze funkcjonowały), koleżanka, która przy porodzie miała test pozytywny miała robioną cesarkę, dziecko zostało po kilku dniach wypuszczone do domu, a ona została w szpitalu do uzyskania negatywnego testu.
 
Byłam na kwarantannie ok 4 tygodnie, ginekolog poinformowała mnie, że jeżeli coś by się działo to mam jechać na jednoimienny (wtedy jeszcze funkcjonowały), koleżanka, która przy porodzie miała test pozytywny miała robioną cesarkę, dziecko zostało po kilku dniach wypuszczone do domu, a ona została w szpitalu do uzyskania negatywnego testu.
Ale ta cesarkę to i tak miała mieć niezaleznie od wyniku czy miało to związek z wynikiem COVID?
 
reklama
Do góry