reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwas foliowy i witaminy w ciąży. Co i ile ?

ja brałam też feminatal i lekarz kazał też teraz brać ale wyniki mam dobre więc już nic nie wspomniał to przestałam
 
reklama
witam drogi mamuski chiałam sie was poradzic poniewaz podczas całej ciazy biore żelazo i falwit dla kobiet w ciązy a pozaty pije magnez i co nadal podczas karmienia piersia powinnam brac czy flawit bedzie najlepszym rozwiazaniem czy moze jest cos lepszego dla kobiet karmiacych? nie mieszkam w Polsce i dlatego pytam bo mama mi przywiezie te wszystkie witaminy dzieki za pomoc
 
Witam, mam pytanie, może głupie. Jestem w 4 miesiącu ciąży. Lekarz przepisał mi witaminy. Do tej pory brałam 1 pastylkę dziennie Feminatalu N po kolacji, przed spaniem. Ale ostatnio usłyszałam od pani farmaceutki, że witaminy przyjmuje się co najmniej 4 godziny przed snem. Tak mnie to zdziwiło, ze zapomniałam zapytać dlaczego. Teraz biorę Feminatal rano (na szczęście nie jest mi po nim niedobrze), ale tak się zastanawiam, czy ta pani miała rację. Co sądzicie?
pozdrawiam
 
pierwsze slysze o taki czyms...moze i tak jest....nie wiem...wedlug mnie nie ma roznicy czy rano, czy wieczorem..ja w sumie bralam jak mi sie przypomnialo...czyli o roznych porach i jakos nic nie bylo...
 
ja też nie słyszałam o czymś takim.a witaminy brałam rano po śniadaniu.były ciągle w widocznym miejscu,to pamiętałam.
 
Nie ma takiej zasady ze to ma byc przed snem ok 4h.
Witaminy najlepiej wchlaniaja sie z posilkiem,sa i takie ktore rozpuszczaja sie w tluszczach(A,D,E,K) i reszta w wodzie.
Proponuje zazyc je po sniadanku.
 
Dzięki za odpowiedź. Jutro będę w aptece to zapytam, i dam Wam znać co powiedziała farmaceutka. A tak w ogóle to to jakie witaminy polecacie? Bo ja łykam Feminatal N, ten z jodem, no i Folik oczywiscie. A Wy co bierzecie?
 
reklama
Do góry