reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwas foliowy i witaminy w ciąży. Co i ile ?

reklama
szczerze to nie słyszałam żeby kwas foliowy szkodził ale może, na pewno stres i ciągłe przejmowanie bardziej szkodzi dziecku. Ja jeszcze kwa foliowy uzupełniam ziołami z Baby and Mama med i tranem molers - podobno od DHA dzieci są mądrzejsze :D
 
to ja jeszcze nie doszłam do karmienia piersią, ale skoro te mi pomagają, to jak będzie bliżej rozwiązania to może pomyśle nad innmy mieszankami baby and mama med
 
A czy któraś z Was łykała *spam* Multivit + DHA ? Podobno jest dobry dla kobiet wyczulonych na smak ryby, próbowałyście ?
 
Ja słyszałam, że prawidłowy poziom kwasów omega3 ciężko zapewnić tylko za pomocą zbilansowanej diety, stąd też tak ważne są te preparaty, aby nie było niedoborów.
 
ja biorę tylko kwas foliowy i tran, jeśli chodzi o witaminy to robię sobie soki , wyniki mam dobre więc nic dodatkowo lekarz nie kazał mi brać. Biorę jeszcze zioła na dolegliwości ciążowe z Baby and mama med i to wszystko :) póki co dobrze znoszę ciążę wiec to chyba wystarcza :)
 
reklama
Dlatego najlepiej zbadać poziom k. foliowego. Może się okazać, że suplementacja wcale nie jest konieczna, a nadmiar też nie służy.
 
Do góry