reklama

Kwas foliowy - jaki?

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez niiikola, 2 Wrzesień 2015.

1. niiikola

niiikola Zaangażowana w BB

Witajcie jestem tutaj nowa, wczoraj dowiedziałam się że jestem w 5 tygodniu ciąży i zamierzam zakupić kwas foliowy i wiec moje pytanie polega na tym jaki kwas foliowy jest najlepszy?

2. Elenna

Elenna Fanka BB :)

Najlepszy najmniej złożony, czyli Folik. Te z witaminami są zbędne jeśli w miarę zdrowo się odżywiasz.

3. reklama
  4. andzelika87

andzelika87 Fanka BB :)

Potwierdzam FoliQ jest najlepszy, ja również w ciąży brałam Femibion. Gratulacje :)

5. niiikola

Dziękuje ! :)

6. łupinka

łupinka Fanka BB :)

W piątym tygodniu to trochę za późno na zaczynanie suplementacji kwasem foliowym. W tym czasie jest już ukształtowana cewa nerwowa, a organizm powinien być nasycony folikiem co najmniej na trzy miesiące przed zajściem w ciążę.

7. niiikola

Zdaje sobie z tego sprawę ale nie planowałam ciąży wiec nie myślałam nad zażywaniem go wcześniej :)

8. Chybra

Chybra Fanka BB :)

Atam etam, nigdy nie jest za późno żeby go zacząć brać. Ja się późno dowiedziałam o ciąży i biorę Femibion Natal 2 . Po porodzie podczas karmienia również mam go brać. Polecam :-)

9. MommyTigger

MommyTigger Fanka BB :)

Ja brałam femibion :)

10. reklama
  11. kaswyrzyk

kaswyrzyk Początkująca w BB

Mi ginekolog kazała brać lek; pregna

12. łupinka

łupinka Fanka BB :)

Dlatego lekarze zalecają łykanie kwasu foliowego non stop, jak tylko wejdziemy w wiek rozrodczy. Wyjdzie to z korzyścią dla dziecka i dla naszego zdrowia.

Poleć forum