reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwas foliowy

Cześć,
najlepiej stosować Pregnę Plus razem z Pregną DHA i brać do końca ciąży i podczas karmienia piersią.
Tylko trzeba podpytać lekarza, w którym tygodniu włączyć Pregnę DHA.
To chyba są różne zalecenia, można już od samego początku brać dha. Każdy powinien przyjmować kwasy omega bez względu na ciąże, więc to na pewno nie zaszkodzi :)
 
reklama
Ja jestem w 19tc, kwas brałam chwilę przed zajściem w ciąże. W 15tc lekarz powiedział, że już nie muszę brać kwasu foliowego ale że zostało mi kilka tabletek to że mam skończyć i starczyć ale brac Pregna DHA. DHA zaczęlam juz jakos kolo 15tc a teraz jak skonczyl mi sie kwas ze 2tygodnie temu to dołączyłam jeszcze Pregna PLUS :)
 
Pamiętaj, że kwas foliowy można znaleźć także w wielu produktach spożywczych, takich jak zielone warzywa liściaste, pomarańcze, fasola, produkty zbożowe wzbogacone w kwas foliowy oraz suplementy diety. Jednak w przypadku planowania ciąży i w ciąży, suplementacja jest często zalecana jako środek ostrożności, aby zapewnić odpowiednią ilość tego składnika odżywczego.

Można również zapisać się do lekarza, tak aby lekarz zlecił odpowiednie badania do wykonania ginekolog-rzeszow.pl Dajętutaj kontakt do ginekologa z Rzeszowa.
 
Ostatnia edycja:
Do góry