reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwas foliowy

alaml

Aktywna w BB
Dołączył(a)
4 Lipiec 2022
Postów
78
Cześć kobietki. Jestem w 8 tygodniu ciąży i prawie od miesiąca biorę Pregnę Plus. Zostały mi dwie tabletki i pytanko... mam kupić nowe opakowanie tego kwasu i brać przez resztę ciąży?
 
reklama
Poszukaj może lepszego składem preparatu :)
Np. MAMADHA premium plus jest chyba na całą ciążę, ale są też inne tabletki w opakowaniu na miesiąc i wtedy inne na każdy trymestr.
Został CI jakiś miesiąc do II trymestru, także kup jescze jakieś jedno opakowanie :)
 
Cześć kobietki. Jestem w 8 tygodniu ciąży i prawie od miesiąca biorę Pregnę Plus. Zostały mi dwie tabletki i pytanko... mam kupić nowe opakowanie tego kwasu i brać przez resztę ciąży?
Ja brałam przez całą ciąża pragnę plus i jeszcze w czasie karmienia piersią 😉
 
Na stronie mama aptekarka jest też cały wykaz suplementów ciążowych i podczas kp. Warto poczytać i sprawdzić składy :)
 
Cześć kobietki. Jestem w 8 tygodniu ciąży i prawie od miesiąca biorę Pregnę Plus. Zostały mi dwie tabletki i pytanko... mam kupić nowe opakowanie tego kwasu i brać przez resztę ciąży?
Ja przez 1 trymestr brałam Femibion. Później przerzuciłam się na mamadha premium plus i jestem zadowolona. Tańsze i chyba z tego co się orientuję mają lepszy skład. Od 12tygidnia chyba możesz się przerzucić na witaminy od 2.
Ale pregne chyba możesz kontynuować przez całą ciążę, tylko musisz dołączyć później DHA.
 
Cześć kobietki. Jestem w 8 tygodniu ciąży i prawie od miesiąca biorę Pregnę Plus. Zostały mi dwie tabletki i pytanko... mam kupić nowe opakowanie tego kwasu i brać przez resztę ciąży?
Ja brałam Folik. Głównie dlatego, że jest to lek a nie suplement diety. Po prenatalu uno bardzo źle się czułam.
 
Brałam pregne od kiedy się dowiedzialam że jestem w ciąży aż do momentu jak skończył mi się pokarm
 
reklama
Cześć kobietki. Jestem w 8 tygodniu ciąży i prawie od miesiąca biorę Pregnę Plus. Zostały mi dwie tabletki i pytanko... mam kupić nowe opakowanie tego kwasu i brać przez resztę ciąży?

Cześć,
najlepiej stosować Pregnę Plus razem z Pregną DHA i brać do końca ciąży i podczas karmienia piersią.
Tylko trzeba podpytać lekarza, w którym tygodniu włączyć Pregnę DHA.
 
Do góry